ΓΙΑ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΓΚΟΛ Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ

ΓΙΑ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΓΚΟΛ Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ Έναρξη 18/03/2023 19:30

Τσέλσι – Έβερτον: Συνεχίζεται η αγωνιστική δράση στην Πρέμιερ Λιγκ με την ελαφρώς ανεβασμένη Τσέλσι να υποδέχεται την Έβερτον στο Λονδρέζικο ντέρμπι. Η “Μπλε” έχει δεχθεί μόλις 8 γκολ φέτος στο Στάμφορντ Μπριζ που δείχνει την καλή αμυντική λειτουργία και φαίνεται ότι να ξεπερνάει σιγά σιγά το πρόβλημα στο επιθετικό κομμάτι. Οι φιλοξενούμενοι έδωσαν τέλος στο σερί τριών αγώνων χωρίς νίκη απέναντι στην Μπέντφορντ με το 1-0. Τα τελευταία χρόνια βλέπουμε ότι υπάρχει δυσκολία στην ανάπτυξη του σκορ μεταξύ τους, αλλά απόψε βλέπω ότι το “ξεμπούκωμα” της Τσέλσι να συνεχίζεται. Το σύνολο των 2-3 γκολ προσφέρεται στα 1.88 στο pamestoixima.gr

Ατλέτικο Μαδρίτης – Βαλένθια: Το αήττητο σερί της Ατλέτικο συνεχίζεται που ακόμα και με δυσκολία κατάφεραν να πάρουν τους τρεις βαθμούς απέναντι στην Χιρόνα με το γκολ του Μοράτα στο 91′. Με την δεύτερη νίκη σε τρεις αγώνες οι “Νυχτερίδες” έφυγαν από τις θέσεις υποβιβασμού αλλά παραμένουν σε απόσταση αναπνοής αφού η Χετάφε και η Αλμερία τους ακολουθούν σε πολύ κοντινή απόσταση. Πιστεύω ότι οι γηπεδούχοι θα μπουν δυνατά στον αγώνα και θα βρουν έστω και ένα γκολ στο πρώτο ημίχρονο που κυκλοφορεί στα 1.80 στο pamestoixima.gr

⚽🏀Αποκλειστική προσφορά* για το Conference League & τη Euroleague!

18/03/2023 7:30 μμ
18/03/2023 7:30 μμ Τσέλσι Έβερτον Σύνολο γκολ 2-3 1.88
18/03/2023 10:00 μμ
18/03/2023 10:00 μμ Ατλέτικο Μαδρίτης Βαλένθια Over 0.5 γηπεδούχου 1ο ημίχρονο 1.80