Τίναξε την μπάνκα στον αέρα με ημίχρονα-τελικά!

Τρομερή έμπνευση είχε φίλος της σελίδας την προηγούμενη Τρίτη στα ευρωπαϊκά ματς. Πόνταρε σε τρία παιχνίδια σε ημίχρονο-τελικό, τα έπιασε όλα και έγραψε… αμύθητο κέρδος με μόλις δύο ευρώ!

Το πρώτο ματς που επέλεξε ήταν και το πιο… γήινο. Ζητούσε νίκη του ΑΠΟΕΛ από το ημίχρονο κόντρα στην Τζουργκάρντεν για τα play off του Conference League στο 3.70. Οι Κύπριοι προηγήθηκαν με 2-0 στο ημίχρονο και μπορεί την πρόκριση να μην την πήραν, αλλά κράτησαν τη νίκη με τελικό σκορ 3-2.

Από το πρόγραμμα του Champions League ήρθαν τα δύο επόμενα ματς του παικταρά. Ανατροπή στην Τσεχία στο 20.00, με την Καραμπάκ να πηγαίνει στα αποδυτήρια μπροστά στο σκορ, όμως η Πλζεν στο δεύτερο μισό το γύρισε σε 2-1.

Τέλος, στο Βελιγράδι ζητούσε νίκη του Ερυθρού Αστέρα στο ημίχρονο και ισοπαλία τελικό αποτέλεσμα για το 11.00. 2-1 στα πρώτα 45’ οι Σέρβοι, 2-2 τελικό με την Μακάμπι Χάιφα να παίρνει την πρόκριση και τον φίλο να πανηγυρίζει μια μεγάλη του νίκη.

Η συνολική απόδοση του δελτίου έφτασε το 814.00 και τα κέρδη του ξεπέρασαν τα 1.500 ευρώ! Σε καλή μεριά και πάντα τέτοια!

Μπορείτε να δείτε το δελτίο εδώ 👇

21+| ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ: ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ.