Cashάρισμα στο κατάλληλο σημείο και 2.700 ευρώ!

Βράδυ Σαββάτου (του προηγούμενου) κι ο ξενιτεμένος φίλος μας από τη Γερμανία βρέθηκε στη δύσκολη θέση. Σε αυτή που όλοι έχουμε βρεθεί, όμως κανείς δεν μπορεί να είναι σίγουρος για την επιλογή του.

Έχοντας παίξει την πεντάδα του με ένα 100άρικο κι έχοντας ήδη τσεκάρει τα Over 3,5 σε Τσέλσι, Βόλφσμπουργκ, Γαλατάσαραϊ και Ταπάτιο – Βενάντος (μην μας ρωτάτε καν από που είναι τούτες), περίμενε και το ΜονακόΜονπελιέ.

Οι φιλοξενούμενοι είχαν πάρει το προβάδισμα, οι γηπεδούχοι είναι ισοφαρίσει. Κι όλα αυτά στο πρώτο μισάωρο. Κι ενώ κανείς θα πίστευε πως το Over 3,5 είναι θέμα χρόνου, ο φίλος μας το πάτησε το κουμπάκι.

Cashαρε στα 2.751 ευρώ, όμως δεν τους χάρισε τα υπόλοιπα 2.100. Αντίθετα, αυτοί του… χάρισαν τα 2.751, αφού το ματσάκι έμεινε στο Under 3,5, με τους Μονεγάσκους να βρίσκουν το γκολ της νίκης (2-1) στο όγδοο λεπτό των καθυστερήσεων!