ΤΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ ΚΑΝΟΝΙΑ

ΤΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ ΚΑΝΟΝΙΑ Έναρξη 31/12/2022 17:15

Βιγιαρεάλ – Βαλένθια: Η 15η αγωνιστική ολοκληρώνεται σήμερα στην Ισπανία με τις “Νυχτερίδες” να είναι σε απόσταση αναπνοής από τα “Κίτρινα Υποβρύχια”. Σήμερα ο αγώνας στο Ντε Λα Κεράμικα ίσως να μας επιφυλάσσει συγκεκριμένη στρατηγική στο πρώτο ημίχρονο. Η Βιγιαρεάλ φέτος έχει βρει γκολ μόνο σε δύο αγώνες του πρωταθλήματος, ενώ η Βαλένθια έχει κρατήσει ανέπαφη την εστία της σε 10 αγώνες φέτος εντός των συνόρων. Το λευκό σε ισοπαλία ημίχρονο, θα κάνει τις ομάδες να αναζητήσουν πιο πολύ το γκολ στο δεύτερο μέρος. Over 1.5 Β’ ημιχρόνου προσφέρεται στα 2.05 στο pamestoixima.gr

Μπράιτον – Άρσεναλ: Τελευταίο σφύριγμα στην Πρέμιερ Λιγκ με την Άρσεναλ να οδηγεί την κούρσα και με την Μπράιτον να είναι στην πρώτη δεκάδα. Η μοναδική ήττα της Άρσεναλ στο πρωτάθλημα είναι από την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με 3-1. Στο Άμεξ Στάντιουμ θα ταξιδέψουν με 14-4 γκολ στα εκτός έδρας. Με πολύ απλή αριθμητική, εάν βγάλουμε την ήττα στο Ολντ Τράφορντ, σε 7 αγώνες έχουν δεχτεί μόλις ένα γκολ (από την Σαουθάμπτον). Χέρι στα δεξιά με το διπλό των κανονιών να κυκλοφορεί στα 2.10 στο pamestoixima.gr