Για όλα τα… γούστα

Έναρξη 26/01/2021 21:30

Ειδικά Στοιχήματα

Μπέτις – Σοσιεδάδ

Οι δύο ομάδες τα «είπαν» πρόσφατα στην έδρα των Βάσκων, για την αναμέτρηση του πρωταθλήματος, με το τελικό 2-2 να αδικεί ελαφρώς τη Σοσιεδάδ, που είχε προβάδισμα δύο τερμάτων μέχρι το 83’, αλλά κατάφερε να ισοφαριστεί. Άλλο ματς σήμερα, αφού το Κύπελλο αποτελεί φιλοδοξία και των δύο. Αμφότερες έχουν επιθετικό ταλέντο και θα κυνηγήσουν την πρόκριση. Το βαρύ πυροβολικό της Σοσιεδάδ, Αλ. Ίσακ, αναμένεται να ξεκινήσει και πάλι στην κορυφή της επίθεσης και είναι πιθανό να βρει τέρμα, κάτι που έκανε και στο τελευταίο ματς. Να σκοράρουν και οι 2 ομάδες: Ναι & Συνολικά Γκολ: Over 2.5 & Να Σκοράρει: Αλ. Ισάκ (4.00) Απόδοση Novibet.

Γουέστ Μπρομ – Μάντσεστερ Σίτι

Από ήττα με 2-1 από την Γουέστ Χαμ έρχονται οι γηπεδούχοι, που μετρούν μόλις μία νίκη στις εννέα τελευταίες αγωνιστικές και παραμένουν σταθερά σε θέση υποβιβασμού. Η Σίτι έχει πάρει μπρος και απέναντι στην Γουέστ Μπρομ παραμένει αήττητη για 18 σερί ματς, με 16 νίκες και δύο ισοπαλίες. Στο πρωτάθλημα πέτυχε έκτο διαδοχικό τρίποντο, παρέμεινε αήττητη για δέκατη αγωνιστική και βρίσκεται στο -2 από την κορυφή με παιχνίδι λιγότερο. Οι «πολίτες»  ανεβάζουν πάντα την απόδοσή τους στο δεύτερο μέρος και είναι πολύ πιθανό να σκοράρουν περισσότερα τέρματα στην επανάληψη, όταν και η άμυνα της Μπρομ θα έχει βγάλει σημάδια κόπωσης. Θα πιέσει για τη νίκη, αλλά σε τοκογλυφικές αποδόσεις δεν αξίζει να κοιτάμε. Ημίχρονο Με Τα Περισσότερα Γκολ: Δεύτερο Ημίχρονο & Μάντσεστερ Σίτι Κόρνερ: Over 7.5 (3.50) Απόδοση Novibet.

Stoiximan

Παίξε νόμιμαΠαίξε νόμιμα
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια |

Συνδυαστικά Combo Bets με Γκολ… Κόρνερ… Κάρτες

Φ. Ντίσελντορφ – Αμβούργο

Από τις πλέον φορμαρισμένες ομάδες της κατηγορίας αυτή τη στιγμή και οι δύο. Η Φορτούνα παραμένει αήττητη στα τέσσερα τελευταία ματς, έχει σκαρφαλώσει στην 4η θέση τη βαθμολογίας και απέχει μόλις 5 βαθμούς από την σημερινή της αντίπαλο, που διατηρεί την κορυφή. Tο Αμβούργο έρχεται από 6 νίκες 1 ισοπαλία με 21 γκολ στην επίθεση, αλλά η σημερινή του αποστολή είναι εξαιρετικά δύσκολη. Δύσκολο το σημείο στο συγκεκριμένο ματς, αφού η μπίλια μπορεί να κάτσει… οπουδήποτε. Πιθανό όμως να δούμε από δύο φύση επιθετικές ομάδες να ξεπερνούν το όριο τόσο στα γκολ, όσο και στα Κόρνερ. Γκολ Over 2,5 & Κόρνερ Over 9,5 (3.20) Απόδοση Novibet.