Διπλό… όνειρο με Γιουνάιτεντ και 2+ χιλιάρικα!

Τώρα, τι όνειρο είδε αυτός εδώ ο τύπος, μην μας ρωτάτε. Δεν μπορούμε να μπούμε στο μυαλό του κάθε παλαβού!

Πως μπορεί να του ήρθε στο κεφάλι να πάει να παίξει μια ομάδα που δεν βλεπόταν μέχρι εκείνο το ματς (δύο ήττες από Λίβερπουλ και Μπράιτον συν μια νίκη στο 80φεύγα επί της Φούλαμ), να κερδίσει και τα δύο ημίχρονα του εκτός έδρας παιχνιδιού με τη Σαουθάμπτον αλλά και να έχει περισσότερα κόρνερ στο πρώτο ημίχρονο, δεν μπορούμε να ξέρουμε.

Μα τη Γιουνάιτεντ και μάλιστα δύο φορές; Δεν του έφτανε η 19άρα απόδοση και μόλις είδε πως ανέβηκε στο 26.00 το ξανάπαιξε! Δύο 50άρικα στο καθένα, το σύνολο 100 λίρες!

Κι όμως! Έγινε κι αυτό! Η ομάδα του Τεν Χάαχ κέρδισε με 0-2 το πρώτο ημίχρονο, κέρδισε με 0-1 και το δεύτερο ενώ είχε και τα περισσότερα κόρνερ στα πρώτα 45 λεπτά!

Και κάπως έτσι, ο τύπος με τη θεότρελη έμπνευση έβγαλε 2.250 λίρες!

Εμάς, αν μας ρωτάτε, ούτε σεντ δεν θα ρίχναμε σε αυτή την ομάδα…