ΝΤΕΡΜΠΙ ΜΑΡΟΚΙΝΟ

ΝΤΕΡΜΠΙ ΜΑΡΟΚΙΝΟ Έναρξη 16/06/2022 19:00

Ράγια Καζαμπλάνκα – Ουιντάντ: Ντέρμπι πρωτεύουσας και κορυφής. 25η αγωνιστική της Μποτόλα στο γήπεδο Μοχάμεντ. Πέμπτοι οι φιλοξενούμενοι. Το μόνο που χρειάζονται είναι να κρατήσουν χαμηλά το σκορ για να μην χάσουν την αβάντα των 4 βαθμών που τους χωρίζει. Σετ αποδόσεων υπέρ των γηπεδούχων, φόρμα υπέρ των φιλοξενούμενων. G/G & Under 3.5 στο 2.85 στην Novibet.

Μποταφόγκο – Σάο Πάολο: Ευκαιρία να ξεσπάσει επιτέλους η “Τρικολόρ”. Στους τελευταίους 5 αγώνες στην Μπραζιλέρο η Σάο Πάολο βρήκε γκολ στο ημίχρονο, ενώ τα 4 τελευταία ολοκληρώθηκαν με ισοπαλία. Απέναντι στην ντεφορμέ Μποταφόγκο πιστεύω ότι θα βρουν πάλι γκολ στο ημίχρονο στο Ολυμπιακό στάδιο Νίλτον Σάντος του Ρίο ντε Τζανέιρο. Over 0.5 των φιλοξενούμενων στο ημίχρονο προσφέρεται στο 2.20 στη Betsson.

💰Super προσφορά* γνωριμίας!

16/06/2022 7:00 μμ
16/06/2022 7:00 μμ Ράγια Καζαμπλάνκα Ουιντάντ G/G & Under 3.5 2.85
16/06/2022 10:00 μμ
16/06/2022 10:00 μμ Μποταφόγκο Σάο Πάολο Over 0.5 φιλοξενούμενοι στο 1ο ημίχρονο 2.20