Τους χάρισε απόδοση 1030! Δείτε τι συνέβη!

Την πάτησε για τα καλά ο φίλος! Πήγε για… μαλλί στους αγώνες του Nations League της Δευτέρας, όμως βγήκε κουρεμένος! Σχεδόν…

Στα παιχνίδια των 21:45 επέλεξε να στοιχηματίσει σε τρεις ισοπαλίες ημιχρόνου και σε τρία Over 0,5 ημιχρόνου. Όχι pregame όμως, αλλά live!

Έριξε χινάρια σε Νορβηγία – Αυστρία, Τουρκία – Ισλανδία και Ρουμανία – Λιθουανία. Σε όλα τα ματς οι γηπεδούχοι προηγούνταν με 1-0! Επίσης, πήγε στα 0-0 του live, τα Σλοβενία – Καζακστάν, Ισραήλ – Ιταλία και Γαλλία – Βέλγιο και πόνταρε να μπει ένα γκολ στο καθένα τους!

Μην τα πολυλογούμε, έφτιαξε 1000άρα απόδοση, της έριξε δυο ευρουλάκια και περίμενε. Αντί όμως να το παρατήσει το ρημάδι και να πάει για ένα ποτό, να μπει σε καμιά ωρίτσα και να δει τι έγινε, επέλεξε να είναι πάνω από τα ματς! Και το πλήρωσε ακριβά!

Λίγο πριν την ολοκλήρωση των 45’ αποφάσισε να πατήσει το κουμπάκι. Cashαρε στα 992 ευρώ αφού είχαν βγει τα Over, φοβούμενος πως κάποιο από τα Χ θα σπάσει. Και τους χάρισε 1.070.

Κάποιες φορές, το ένστικτο δεν δουλεύει σωστά…