Τον… πλούτισε η Γουίμπλεντον με γκολ στο 90+7’!

Σάββατο, 27 Ιανουαρίου, το σωτήριον έτος 2024. Οι… Αγγλιδούλες, στο φουλ των μηχανών, με πλήρη αγωνιστική σε όλες τις κατηγορίες.

Το λοιπόν. Τύπος στην Betfair, πόνταρε σε πέντε ματσάκια, νικητή με Goal/goal. Τι ακριβώς έγινε;

Τσέκαρε Σάντερλαντ με Στόουκ, Μπράιτον με Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, Μίλτον Κέινς Ντονς με Τζίλιγχαμ και Μπρίστολ Ρόβερς με Όξφορντ. Τι περίμενε; Γουίμπλεντον, στον άσο, με Μάνσφιλντ.

💰Τώρα παίζεις με Τριπλή Προσφορά* γνωριμίας κάθε μέρα για ένα μήνα εντελώς δωρεάν!

Στο 1-1 η αναμέτρηση, από σχετικά νωρίς. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν στο 62’. Πέντε λεπτά μετά το 1-1, πέρασε στο ματς ο Ronan Curtis. Μην αγχώνεστε, ούτε σε εμάς λέει τίποτα.

Όμως, ήταν αυτός που έμελλε να στείλει τον τύπο ταμειάρα! Με δικό του γκολ στο έβδομο λεπτό των καθυστερήσεων έδωσε στη Γουίμπλεντον τη νίκη και στον μάγκα τον άσο με το Goal/goal και τις 10.400 λίρες!

Αν ήμασταν στη θέση του, μια λαμπάδα στο μπόι του Ronan, θα την ανάβαμε!

Δείτε τo δελτίο εδώ👇

21+| ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ: ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ.