Ρόμα – Τορίνο στην Bet365

Με την αναμέτρηση της Ρόμα με την Τορίνο ολοκληρώνεται το πρόγραμμα της 12ης αγωνιστικής της Serie A. Ανεβασμένοι οι γηπεδούχοι αγωνιστικά και ψυχολογικά μετά τη τελευταία νίκη τους, τη στιγμή που η Τορίνο παραπαίει στα τελευταία ματς, με την θέση του Τζιαμπάολο στον πάγκο της ομάδας να βρίσκεται υπό… παρακολούθηση!

Η Ρόμα πραγματοποίησε την καλύτερη εφετινή της εμφάνιση στο τελευταίο ματς πρωταθλήματος επί της Μπολόνια, με το τελικό 1-5 να δείχνει την ξεκάθαρη υπεροχή της. Μάλιστα το σκορ είχε διαμορφωθεί από το πρώτο μέρος, με τους «τζιαλορόσι» να κάνουν συντήρηση δυνάμεων στην επανάληψη. Στα μέτρα τους το σημερινό ματς με την Τορίνο, ενώ ακολουθεί την Κυριακή το ντέρμπι με την Αταλάντα στο Μπέργκαμο. Ο άσος έχει το πρώτο λόγο σήμερα και προσφέρεται σε απόδοση 1.36 στην Bet365.

bet365

Koρυφαίο live betting! | 21+

Άποψη συντακτικής ομάδας Princebet: H επιστροφή της Bet365 στην Ελλάδα σηματοδοτεί ίσως την αρχή μια σειρά επιστροφών Bookmakers στην χώρα μας όπου κερδισμένος θα είναι αποκλειστικά ο Έλληνας παίχτης.

Παίξε νόμιμαΠαίξε νόμιμα

Η Τορίνο βρίσκεται σε ελεύθερη πτώση το τελευταίο διάστημα, με τα ανεπιτυχή αποτελέσματα να διαδέχονται το ένα το άλλο. Στο τελευταίο ηττήθηκε εντός με 2-3 από την Ουντινέζε και βυθίστηκε ακόμα περισσότερο στην βαθμολογία. Έκανε μέσα σε δύο λεπτά το εις βάρος της 0-2 σε 2-2, όμως στο επόμενο λεπτό δέχθηκε το μοιραίο τρίτο τέρμα. Με 7 ήττες στα πρώτα 11 ματς η «γκρανάτα» τη φετινή σεζόν, με τον κόουτς Τζιαμπάολο να μην έχει πλέον το ακαταλόγιστο, αφού βρίσκεται σε εξαιρετικά δύσκολη θέση. Στο 7.50 το διπλό από την Bet365.

Πέρα από τις επιλογές για το τελικό αποτέλεσμα, στην Bet365 έχετε τη δυνατότητα να βρείτε πλήθος αγορών, όπως για παράδειγμα: