Overάκια από το ημίχρονο! Ποιες είναι οι ομάδες-βασίλισσες!

Καλά τα Over. Και τα 2,5 και τα 3,5. Όμως, όλοι μας θέλουμε να βλέπουμε γκολ από νωρίς στα ματς, να ησυχάζουμε πως η επιλογή μας θα επαληθευτεί ρε παιδί μου. Αναρωτιέστε που μας οδηγεί αυτή η σκέψη;

Τι θα λέγατε, λοιπόν, αν αρχίζατε να παίζετε Over ημιχρόνου αντί να το ψάχνετε στα 90; Αρκεί πιστεύουμε να πούμε, πως το Over ημιχρόνου πληρώνει τουλάχιστον 4-5 φορές περισσότερο από αυτό στο τελικό αποτέλεσμα.

💰Super προσφορά* γνωριμίας!

Και σας έχουμε το κατάλληλα στατιστικα. Ψάξαμε -και βρήκαμε- τις ομάδες που φέρνουν για πλάκα Over στα πρώτα 45 λεπτά. Και σας τις παρουσιάζουμε:

• Ακαντέμπια Οντουστίκ από το Καζακστάν με 3 γκολ μέσο όρο στο ημίχρονο (δείγμα 12 ματς).
  • Δεύτερη ομάδα της Ρόζενμποργκ από τη Νορβηγία με 3 γκολ μέσο όρο (δείγμα 11 ματς).
  • BDF από την Ουαλία με 2.86 γκολ μέσο όρο (δείγμα 7 ματς).
  • Νόμε Κάλιου U21 από την Εσθονία με 2.78 γκολ μέσο όρο (18 ματς).