Έγινε της… ανατροπής!!! Μοίρασε χιλιάδες ευρώ!!!

|||||

Μία τρελή έμπνευση είχε χθες Κυριακή (13/12), μέλος της ομάδας PRINCE, αφού είδε τις επιλογές του να επαληθεύονται στο απόλυτο. Συγκεκριμένα ο φίλος της ομάδας, πρότεινε από νωρίς δύο ανατροπές, στις αναμετρήσεις Σάλτσμπουργκ – LASK Λίντσερ και Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ – Σλάβεν Μπελούπο, με πλήθος κόσμου να τον ακολουθεί!!!

Στο πρώτο κατά σειρά ματς, στην Κροατία, η Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ είχε ελαφρύ προβάδισμα νίκης πριν την έναρξη του αγώνα, με την ανατροπή του 2/1 να πληρώνει επί 41 φορές τα λεφτά που αγόρασαν την συγκεκριμένη απόδοση. Το πρώτο ημίχρονο ολοκληρώθηκε με 0-1, με την γηπεδούχο ομάδα να κάνει τελικά την μεγάλη ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο, με τα γκολ που πέτυχε στο 51’ και το 72’. Το σκορ έμεινε έτσι μέχρι το φινάλε και έτσι η έμπνευση του φίλου μας βγήκε και μάλιστα… εύκολα!!!

stoiximan

Παίξε νόμιμαΠαίξε νόμιμα

Στην αναμέτρηση του Αυστριακού πρωταθλήματος, η Λίντσερ πήρε προβάδισμα ενός γκολ με το τέλος του ημιχρόνου, αλλά η επανάληψη άνηκε στην Σάλτσμπουργκ, που έκανε την ανατροπή και επιβεβαίωσε τον φίλο της ομάδας, σε απόδοση 26.00 και πάνω!!!!

Κάποιοι λοιπόν, θα κάνουν Χριστούγεννα και… Πάσχα μαζί, αφού τα μετρημένα κέρδη από αυτά που είδε η συντακτική ομάδα είναι αρκετές χιλιάδες ευρώ συνολικά! Πολλοί ήταν αυτοί που ακολούθησαν το μέλος της ομάδας PRINCE και έπαιξαν τα δύο ματς, είτε σαν Μονά Αποδεκτά, είτε ως δυάδα και ουσιαστικά εξασφάλισαν κάτι παραπάνω από ένα μηνιάτικο, μαζί με το δώρο Χριστουγέννων!!

Πάντα τέτοια ευχόμαστε, με πολλές επιτυχίες και στο μέλλον!!!