Δώρο… Χριστουγέννων! Δείτε πόσα τους πήρε με μόλις 20€

Τεράστια επιτυχία πέτυχε χθες (30/11) ένας φίλος της ομάδας PRINCE, που με μόλις 20 ευρώ ποντάρισμα κατάφερε να κερδίσει 1.800 ευρώ!!! Μπορεί η τύχη να ήταν με το μέρος του, αλλά σίγουρα και το ρίσκο που πήρε ήταν ανάλογο της τύχης που τον καλοδέχτηκε! Καλά διαβασμένος φάνηκε να είναι ο μεγάλος νικητής καθώς οι τρεις επιλογές για γκολ στο 1ο ημίχρονο επαληθεύτηκαν στο απόλυτο!! Οι επιλογές του ήταν από αναμετρήσεις σε Πορτογαλία, Κροατία και Ιταλία, με τον φίλο της ομάδας PRINCE να υποδέχεται τον Δεκέμβριο με τον καλύτερο δυνατό τρόπο!!!

Τώρα αρχίζει το ματς! (21+)
* Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις

Δυνατό ξεκίνημα στην Κροατία

Το πρώτο χρονικά ματς που επέλεξε ο παίκτης, ήταν από την Κροατία και συγκεκριμένα από την αναμέτρηση κυπέλλου την Γκόριτσα με την Ίστρα! Η αναμέτρηση αναμενόταν ισορροπημένη και έτσι αποδείχθηκε, με το G/G Α’ ημιχρόνου που επέλεξε ο μεγάλος τυχερός, να επαληθεύεται οριακά. Μόλις στο 11′ οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ, με την Γκόριτσα να παίρνει τα ηνία της αναμέτρησης στη συνέχεια  και να πετυχαίνει το πολυπόθητο γκολ στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους, πρασινίζουν τα στο πρώτο σημείο για τον φίλο μας,  που είδε το στοίχημα του να ξεκινάει εντυπωσιακά. Για την ιστορία οι γηπεδούχοι κατάφεραν και πήραν την πρόκριση στην επόμενη φάση του κυπέλλου μετά την επικράτηση τους στην ψυχοφθόρο διαδικασία των πέναλτι.

Πάει το πρώτο και… συνεχίζουμε

Το δεύτερο σημείο που πρασίνισε για τον παίκτη μας ήρθε από την Ιταλία και συγκεκριμένα από την αναμέτρηση της Β κατηγορίας ανάμεσα στην ΣΠΑΛ και την Λέτσε. Ζητούμενο και εδώ το αμφίσκορο στο Α’ ημίχρονο, με τις δύο ομάδες να μπαίνουν επιθετικά στον αγωνιστικό χώρο και να έχουν την διάθεση να δημιουργήσουν! Προβάδισμα πήρε στο 23′ η Λέτσε, για να έρθει η ισοφάριση τέσσερα λεπτά πριν ολοκληρωθούν τα 45′ από την γηπεδούχο ΣΠΑΛ! Χωρίς ιδιαίτερες δυσκολίες και το δεύτερο σημείο του παίκτη επαληθεύτηκε, με το cash out να αρχίσει να βρίσκεται στο μυαλό του…

Καθημερινές Χριστουγεννιάτικες εκπλήξεις! |21+

Αν έχεις τύχη διάβαινε

Τρίτη και τελευταία αναμέτρηση που επέλεξε ο μεγάλος νικητής ήταν από την Πορτογαλία, με την Μπράγκα να υποδέχεται την Βιζέλα! Το γκράντε φαβορί της αναμέτρησης ήταν οι γηπεδούχοι, τόσο λόγω έδρας αλλά κυρίως λόγω ποιότητας. Το ζητούμενο εδώ ήταν οι γηπεδούχοι να πετύχουν δύο γκολ στο πρώτο ημίχρονο για να φέρουν τον φίλο της PRINCE στο ταμείο! Στα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης δεν υπήρχε ρυθμός, με την Μπράγκα να έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων, χωρίς όμως να πιέζει ιδιαίτερα για κάποιο γκολ. Στο 27′ ο Χόρτα πέτυχε το 1-0 και το μόνο που απέμενε ήταν ακόμα ένα γκολ μέχρι το 45′. Τυχερός στάθηκε και σε αυτή την περίπτωση ο μεγάλος νικητής, καθώς το δεύτερο γκολ της Μπράγκα ήρθε από το σημείο του πέναλτι, δευτερόλεπτα πριν από την λήξη του πρώτου ημιχρόνου! Ο Χόρτα ανέλαβε την εκτέλεση και δεν αστόχησε, για να κάνει το 2-0 για τους γηπεδούχους και παράλληλα να δώσει το διόλου ευκαταφρόνητο ποσό των 1800€ στον τυχερό φίλο! Για την ιστορία η μπράγκα επικράτησε με μεγάλη ευκολία της αντιπάλου της, με τον δείκτη του σκορ να σταματάει στο 4-1!

Από την πλευρά μας να ευχηθούμε πάντα τέτοια στον μεγάλο νικητή!!