ΧΩΡΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΜΟ ΣΤΟ ΑΒΙΒΑ ΑΡΕΝΑ Η ΓΑΛΛΙΑ

ΧΩΡΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΜΟ ΣΤΟ ΑΒΙΒΑ ΑΡΕΝΑ Η ΓΑΛΛΙΑ Έναρξη 27/03/2023 21:45

Ιρλανδία – Γαλλία: Στην έναρξη των ομίλων η Ιρλανδία δεν είχε αγώνα, αντίθετα με τους Τρικολόρ να κερνάνε 4 γκολ τους Οράνιε σε έναν αγώνα που ο Κίλιαν Μπαπέ σκαρφάλωσε στην πρώτη πεντάδα των σκόρερ με την φανέλα της Εθνικής. Η φορμαρισμένη Γαλλία δεν θα σταματήσει εύκολα στο Αβίβα Αρένα και αντίθετα με την Ολλανδία, το χέρι πάει στις αγορές του δεύτερου ημιχρόνου. Over 1.5 Β’ ημίχρονο κυκλοφορεί στα 1.90 στο pamestoixima.gr

Σουηδία – Αζερμπαϊτζάν: Βρήκε ευκαιρίες απέναντι στο Βέλγιο η Σουηδία, αλλά δεν τις εκμεταλλεύτηκε. Εκμεταλλεύτηκε όμως ο Λουκάκου τα κενά και βοήθησε την ομάδα του στην άνετη επικράτηση του 3-0 που δεν άφησε πολλά περιθώρια. Επιθετικά προσπαθούν να παίξουν οι Αζέροι αλλά δεν τα καταφέρουν. Σε κατάμεστο Φρεντς Αρένα οι γηπεδούχοι έχουν τον πρώτο λόγο για τη νίκη, αλλά και εδώ σήμερα θα προτιμήσω το δεύτερο ημίχρονο. Over 1.5 Β’ ημιχρόνου προσφέρεται στα 2.12 στο pamestoixima.gr