ΧΩΡΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ Η ΚΡΟΑΤΙΑ, ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΙΣΠΑΝΙΑ

ΧΩΡΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ Η ΚΡΟΑΤΙΑ, ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΙΣΠΑΝΙΑ Έναρξη 25/03/2023 21:45

Κροατία – Ουαλία: Συνεχίζει με τον Ζλάτκο Ντάλιτς στο πάγκο η Κροατία που κατάκτησε την τρίτη θέση στο Παγκόσμιο. Μόντριτς, Πέρισιτς και Μπραζόβιτς εννοείται ότι είναι ξανά στην αποστολή. Απέναντι στην Ουαλία που πάντα έχει αμυντικά θέματα πιστεύω ότι το ημίχρονο θα λήξει με τη νίκη των γηπεδούχων. Άσσος Α’ ημίχρονου προσφέρεται στα 2.25 στο pamestoixima.gr

Ισπανία – Νορβηγία: Στην Ισπανία είχαμε πολλές αλλαγές. Λουίζ Ενρίκε αποτελεί παρελθόν, όπως δεν είναι και στην αποστολή παίκτες που ήταν στην ιδεολογία του. Ο Ντε Λα Φουέντε κάλεσε στην αποστολή τους Άσπας, Χοσέλου, Μπόρχα Ιγκλέσιας. Ο Σολμπάκεν προσπαθεί να οργανώσει την ομάδα, αλλά ακόμα και ο Χάαλαντ να παίζει απόψε, θα είναι πολύ δύσκολο να κρατηθεί το μηδέν στην άμυνα της Νορβηγίας στο πρώτο μέρος. Με δυνατό ξεκίνημα περιμένω να δω τα γκολ, με το Over 1.5 Α’ ημιχρόνου να κυκλοφορεί στα 2.72 στο pamestoixima.gr