ΧΩΡΙΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝΟ Η ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ

ΧΩΡΙΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝΟ Η ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ Έναρξη 11/09/2023 21:45
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια | *Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.

Πορτογαλία – Λουξεμβούργο: Τιμωρημένος λόγω καρτών ο Κριστιάνο Ρονάλντο και θα απουσιάσει απόψε. Ακόμα και χωρίς αυτόν οι Πορτογάλοι μπορούν να καθαρίσουν τον αγώνα χωρίς κάποιο άγχος. Νικητής και στα δύο ημίχρονα η Πορτογαλία έχει απόδοση 1.58 στη Winmasters.

🍒80 αποκλειστικά δώρα* χωρίς κατάθεση. Κωδικός* BIG-BASS-80!

Ισλανδία – Βοσνία: Προσπαθεί να ανακάμψει η Βοσνία που δυσκολεύτηκε να διευρύνει το σκορ και πήρε την νίκη με 2-1 απέναντι στο Λιχτενστάιν. Απομακρύνονται οι ελπίδες των Ισλανδών για την πρόκριση στο Euro και δεν έχουν την δυνατότητα να σπαταλάνε περισσότερους βαθμούς. Ανάμεσα σε ομάδες που είναι σε μεταβατική περίοδο το G/G & Under 3.5 στα 3.25 είναι τίμιο στη Winmasters.

11/09/2023 9:45 μμ
11/09/2023 9:45 μμ Πορτογαλία Λουξεμβούργο Νικητής και στα δύο ημίχρονα η Πορτογαλία 1.58
11/09/2023 9:45 μμ Ισλανδία Βοσνία G/G & Under 3.5 3.25