Kevin Bryan

ΧΘΕΣ ΩΣ ΤΖΟΥΖΕΠΕ ΜΕΑΤΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΩΣ ΣΑΝ ΣΙΡΟ ΚΑΙ Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΜΕΣΙ

ΧΘΕΣ ΩΣ ΤΖΟΥΖΕΠΕ ΜΕΑΤΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΩΣ ΣΑΝ ΣΙΡΟ ΚΑΙ Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΜΕΣΙ Έναρξη 11/01/2023 22:00
Παίξε νόμιμα
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια |

Μίλαν – Τορίνο: 24 ώρες μετά την έναρξη της Ίντερ με την Πάρμα στο Τζουζέπε Μεάτσα, σήμερα το ιστορικό αυτό γήπεδο γίνεται πάλι Σαν Σίρο για να αναμετρηθούν οι δύο αντίπαλοι. Βίοι παράλληλοι με την “συγκάτοικο”, που αν και προηγήθηκε με δύο γκολ απέναντι στην Ρόμα, ισοφαρίστηκε με τα γκολ που δέχτηκε στο 87′ και στο 93′. Σε 8 από τις 9 αγώνες στο Σαν Σίρο η Μίλαν πέτυχε γκολ και στα δύο ημίχρονα και η μοναδική φορά που χάλασε αυτό το σερί ήταν η ήττα από τη Νάπολη με 2-1 που πέτυχαν το γκολ στο δεύτερο ημίχρονο. Σε μια γενική εικόνα φέτος από τις 23 αναμετρήσεις σε 6 αγώνες δεν έχουν βρει γκολ μετά την ανάπαυλα. Θα ρισκάρω στο G/G Β’ ημιχρόνου που προσφέρεται στα 3.35 στο pamestoixima.gr

Παρί Σεν Ζερμέν – Ανζέρ: 18η αγωνιστική στην Γαλλία με τους γηπεδούχους να ψάχνουν αντίπαλο ύστερα από την ήττα με 3-1 από την Λανς, προκρίθηκαν επί της Σατορού με 3-1 στο Γκαστόν Πετί. Θα είναι και ο Μέσι στην αποστολή που επέστρεψε από τις διακοπές του, επίσης και ο Νεϊμάρ που εξέτισε την ποινή του. Συνεχίζει την καθοδική πορεία της η Ανζέρ που γνωρίζοντας ότι δεν έχει κάποια ιδιαίτερη τύχη στο Παρκ ντε Πρένς, θα επικεντρωθεί στην επόμενη αγωνιστική και θα έχουμε πιθανότατα μια παράσταση μονόπλευρη. Μια λύση είναι να επικεντρωθούμε στα γκολ που λογικά θα είναι μοιρασμένα σε ημίχρονα, με το Over 1.5 Α’ και Β’ ημιχρόνου να είναι στα 2.65 στο pamestoixima.gr