ΩΡΑ ΓΙΑ ΠΡΟΚΡΙΣΗ

ΩΡΑ ΓΙΑ ΠΡΟΚΡΙΣΗ Έναρξη 20/07/2023 18:00
Παίξε νόμιμα
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια |

Μπιρκίρκαρα – Μάριμπορ: Για τα προκριματικά του Conference League αναμετρώνται σήμερα το απόγευμα η Μπιρκίρκαρα με τη Μάριμπορ. Το αποτέλεσμα του αγώνα στο πρώτο ματς έληξε 1-1. Over 0.5 Φιλοξενούμενου Β ημιχρόνου στο 1.54 στο pamestoixima.gr

🍒Επιβράβευση* επί 3 για λίγες ημέρες!

Ντέρι Σίτι – Τόρσαβν: Μετά το ισόπαλο 0-0 η Ντέρι Σίτι και η Τόρσαβν συναντώνται απόψε το βράδυ για τον επαναληπτικό τους αγώνα. Η Ντέρι δεν έχει χάσει σε κανέναν από τους 6 τελευταίους εντός έδρας αγώνες της. Over 0.5 Γηπεδούχου Β΄ Ημιχρόνου στο 1.61  στο pamestoixima.gr

Ακολούθησε την Vasia!

Oι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.

*Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις.

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια

20/07/2023 6:00 μμ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΗΜΕΙΟ ΑΠΟΔ. ΕΠΙΤΥΧΙΑ
20/07/2023 6:00 μμ Μπιρκίρκαρα Μάριμπορ Over 0.5 Φιλοξενούμενου Β ημιχρόνου 1.54
20/07/2023 9:45 μμ
20/07/2023 9:45 μμ Ντέρι Σίτι Τόρσαβν Over 0.5 Γηπεδούχου Β΄Ημιχρόνου 1.61