Vasia Tips Ημέρας

ΒΡΑΔΙΑ ΤΡΙΤΗΣ ΜΕ CHAMPIONS LEAGUE

ΒΡΑΔΙΑ ΤΡΙΤΗΣ ΜΕ CHAMPIONS LEAGUE Έναρξη 03/10/2023 22:00

Κοπεγχάγη – Μπάγερν Μονάχου: Η Μπάγερν Μονάχου θα επιδιώξει να συνεχίσει με νίκη στον όμιλο Α του Τσάμπιονς Λιγκ και αντιμετωπίζει την Κοπεγχάγη απόψε το βράδυ. Οι πρωταθλητές της Μπουντεσλίγκα σημείωσαν νίκη 4-3 επί της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ τον περασμένο μήνα, ενώ η Κοπεγχάγη σημείωσε ισοπαλία 2-2 με τη Γαλατασαράι. Μπάγερν Μονάχου να σκοράρει και στα δύο ημίχρονα στο 1.67 στο pamestoixima.gr

🍒Τριπλό Δώρο* Χωρίς Κατάθεση Δωρεάν*!

Γουέστ Μπρομ – Σέφιλντ Γουένσντεϊ: Η Γουέστ Μπρομ καλωσορίζει τη Σέφιλντ Γουένσντεϊ για την αγγλική Τσάμπιονσιπ απόψε το βράδυ, προερχόμενη από το εντυπωσιακό 4-0 επί της Πρέστον το περασμένο Σαββατοκύριακο. Η φιλοξενούμενη από την άλλη, δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 9 αγώνες της. 1 στο 1.62 στο pamestoixima.gr

Ακολούθησε την Vasia!

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια

03/10/2023 10:00 μμ
03/10/2023 10:00 μμ Κοπεγχάγη Μπάγερν Μονάχου Μπάγερν Μονάχου να σκοράρει και στα δύο ημίχρονα 1.67
03/10/2023 10:00 μμ Γουέστ Μπρομ Σέφιλντ Γουένσντεϊ 1 1.62