Βραδιά αστέρων

Έναρξη 16/02/2021 22:00

Ειδικά Στοιχήματα

Μπαρτσελόνα – Παρί Σεν Ζερμέν

Επιστροφή στο Τσάμπιονς Λιγκ με την Μπαρτσελόνα να υποδέχεται την Παρί στο πιο «καυτό» ζευγάρι της αγωνιστικής. Οι «μπλαουγκράνα» μετράει μόλις δύο ήττες στα 18 πιο πρόσφατα παιχνίδια της, ενώ στο τελευταίο επικράτησε με 5-1 εντός έδρας της Αλαβές, σε ένα ρεσιτάλ του Λιονέλ Μέσι, που δείχνει να βρίσκει την φόρμα του στο πιο κατάλληλο σημείο της σεζόν. Σε 6 ματς ομίλου είχαν 5 Over 2.5 και 4 N/G. Η Παρί στην μετά Τούχελ εποχή προσπαθεί να βρει τις ισορροπίες της και τη σταθερότητά της.  Σίγουρα τα δείγματα είναι θετικά με τις τέσσερις σερί νίκες, αλλά ακόμα δεν έχει καταφέρει να σταθεροποιήσει τις εμφανίσεις της. Δύο ομάδες με έφεση στο γκολ, αλλά το γεγονός ότι είναι πρώτο ματς σίγουρα θα κάνει τις ομάδες πιο επιφυλακτικές ειδικά στο πρώτο μέρος. Η Μπάρτσα ως γηπεδούχος θα πιέσει περισσότερο και περιμένουμε να έχει το πρώτο λόγο για τη νίκη. GG/NG: GG & Ημίχρονο Με Τα Περισσότερα Γκολ: Δέυτερο Ημίχρονο & Μπαρτσελόνα Κόρνερ: Over 7.5 (5.50) Απόδοση Novibet.

Stoiximan

Παίξε νόμιμαΠαίξε νόμιμα
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια |

Συνδυαστικά Combo Bets με Γκολ… Κόρνερ… Κάρτες

Λειψία – Λίβερπουλ

Σε ουδέτερο γήπεδο η αναμέτρηση και συγκεκριμένα στην Βουδαπέστη. Η Λειψία προέρχεται από ένα σερί τεσσάρων νικηφόρων αγώνων σε όλες τις διοργανώσεις, με τελευταίο της αποτέλεσμα το 2-1 απέναντι στην Άουγκσμπουργκ. Διατηρεί μία από τις καλύτερες άμυνες στην Γερμανία, αλλά σήμερα το έργο της απέναντι στην δυνατή επιθετική γραμμή της Λίβερπουλ θα είναι πιο δύσκολη. Σε αντίθεση με τη Λειψία, η Λίβερπουλ είναι πιθανότατα στη χειρότερη δυνατή κατάσταση που μπορεί να βρεθεί. Σε καμία περίπτωση δεν θυμίζει την περσινή ομάδα, αλλά στόχος της είναι να φτάσει μακριά στο Τσάμπιονς Λιγκ. Οι φιλοξενούμενοι θα θελήσουν να βρουν ένα γκολ που θα τους δώσει σοβαρές ελπίδες εν όψει του επαναληπτικού και έχουν καλές πιθανότητες να το πετύχουν. Βάση αγωνιστικής κατάστασης όμως η Λειψία έχει το πάνω χέρι στην μεταξύ τους κόντρα. Γκολ Over 2,5 & Κόρνερ Over 9,5 (3.00) Απόδοση Novibet.