ΒΑΡΥΤΗΤΑ ΣΤΗ ΦΟΡΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ

ΒΑΡΥΤΗΤΑ ΣΤΗ ΦΟΡΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ Έναρξη 22/02/2023 22:00

Ίντερ – Πόρτο: Λογικός φαβοριτισμός των Νερατζούρι απέναντι στους Δράκους στον πρώτο αγώνα που θα γίνει στο Τζουσέπε Μεάτσα, όμως και πάλι έχουμε μια ίση μάχη για πρόκριση στην επόμενη φάση. Χωρίς ήττα οι Πορτογάλοι σε όλες τις διοργανώσεις για 22 αγώνες. Στην καινούργια χρονιά η Ίντερ νίκησε σε αυτό το γήπεδο τους Νάπολι, Αταλάντα και Μίλαν, όλους με 1-0. Βαρύτητα και στα 17 ημίχρονα από τα 19 που δεν δέχτηκε γκολ η Πόρτο. Χ Α’ ημιχρόνου προσφέρεται στα 2.17 στο pamestoixima.gr

Λειψία – Μάντσεστερ Σίτι: Δεν χρειάζεται να μιλήσουμε για τις άμυνες, ούτε για τις επιθέσεις των ομάδων. Οτιδήποτε μεταβλητή που υπάρχει τύπου τραυματισμών, εποχιακές συνθήκες και πρόσφατες φόρμες περνούν σε δεύτερη μοίρα. Πριν 1.5 χρόνο οι ομάδες βρέθηκαν στον ίδιο όμιλο με αποτέλεσμα και στους δύο αγώνες να έχουμε από μια κόκκινη κάρτα. Ο Σερντάρ Γκοζούμπουγιουκ όμως ήταν στον πρώτο αγώνα με σκορ 6-3 υπέρ των Άγγλων. 5 κίτρινες και μια κόκκινη είχαν βγει. Εγκυκλοπαιδικά είχαν βγει 4 κίτρινες στον δεύτερο αγώνα. Over 4.5 κίτρινες κάρτες κυκλοφορεί σε απόδοση 2.87 στο pamestoixima.gr

Ελ Νασιονάλ – Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν: Προκριματικά Λιμπερταδόρες για να κλείσουμε την βραδιά. Εδώ θα σταθώ σε προϊστορία που υπάρχει μεταξύ των ομάδων του Ισημερινού με Κολομβίας. 10 φορές εμφανίστηκε από τις 14 αγώνες μεταξύ αυτών των χωρών το σύνολο των 2-3 γκολ και είναι στα 1.97 στο pamestoixima.gr