ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΝΙΣ

ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΝΙΣ Έναρξη 29/12/2022 20:15

Μπέτις – Ατλέτικ Μπιλμπάο: Η αγωνιστική δράση επιστρέφει και στην Ισπανία και το Βιγιαμαρίν υποδέχεται μια Μπιλμπάο φέτος που δεν έχει καταφέρει να βρει σχεδόν σε κανέναν αγώνα στα πρώτα ημίχρονα γκολ. Πιστεύω ότι θα συνεχιστεί αυτό το σερί, μην αφήνοντας χώρους και για τους γηπεδούχους. X Α’ ημιχρόνου προσφέρεται στα 2.07 στο pamestoixima.gr

Νις – Λανς: Δεύτερη στην βαθμολογία της Γαλλίας είναι η Νις. Για το Αλιανς Ριβιέρα η Λανς θα ταξιδέψει για να μην χάσει και να παραμείνει στην πρώτη δεκάδα. Παράξενο που προσφέρονται οι γηπεδούχοι ως αουτσάιντερ καθώς καμία από τις δύο ομάδες δεν έστειλαν τα βαριά τους ονόματα στο Παγκόσμιο και έμειναν με την ομάδα. Συμβατικό σκορ πιστεύω ότι θα δούμε με το 2-3 γκολ να κυκλοφορεί στα 1.97 στο pamestoixima.gr