ΤΟ ΑΠΟΡΘΗΤΟ ΤΟΥ ΟΛΝΤ ΤΡΑΦΟΡΝΤ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΟ ΤΟΥ ΕΛ ΣΑΝΤΑΡ

ΤΟ ΑΠΟΡΘΗΤΟ ΤΟΥ ΟΛΝΤ ΤΡΑΦΟΡΝΤ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΟ ΤΟΥ ΕΛ ΣΑΝΤΑΡ Έναρξη 25/05/2023 22:00

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Τσέλσι: Εξ αναβολής αναμέτρηση της 32ης αγωνιστικής στο Πρέμιερ Λιγκ. Συνεχίζουν τις κακές εμφανίσεις οι Μπλε που απέναντι στην Σίτι παρατάχθηκαν με πολλές αλλαγές, αλλά δεν φάνηκαν ιδιαίτερα απειλητικοί. Οι Κόκκινοι Διάβολοι που ζορίστηκαν επί της Μπόρνμουθ ξεκλείδωσαν την νίκη με καλύτερη εμφάνιση στο δεύτερο ημίχρονο. Μία από τις βασικότερες παραμέτρους της αποψινής συνάντησης είναι το μονοψήφιο γκολ που έχουν δεχτεί οι γηπεδούχοι (μόλις 8 όπως είχα πει και σε παλαιότερη ανάρτηση), αλλά και οι 13/17 νίκες εντός έδρας (1 ήττα από Μπράιτον στην έναρξη της περιόδου και 3 ισοπαλίες). Το No Goal της αναμέτρησης προσφέρεται στο pamestoixima.gr στο 2.17

Οσασούνα – Αθλέτικ Μπιλμπάο: Δύο ομάδες που μάχονται για την πρώτη εξάδα, με τους γηπεδούχους να έχουν ηττηθεί σε 3 από τις 4 πρόσφατες αναμετρήσεις. Οι ήττες αυτές προήλθαν από ομάδες που είναι στην πρώτη τετράδα και δεν πρέπει να το παραβλέψουμε. Η Μπιλμπάο με την νίκη επί της Θέλτα έδωσε τέλος στην νοσταλγία των 4 αγώνων χωρίς τρίποντο. Πιθανό να έχουμε και μια αμυντική σύγκρουση στο Ελ Σαντάρ με το Under 1.5 Α’ & Β’ ημιχρόνου να κυκλοφορεί στα 2.25 στο pamestoixima.gr