ΤΕΛΙΚΟΙ ΓΙΟΥΡΟΠΑ, ΚΟΝΦΕΡΕΝΣ ΚΑΙ ΠΑΡΤΥ ΣΤΟ ΙΝΤΟΥΝΑ ΠΑΡΚ

ΤΕΛΙΚΟΙ ΓΙΟΥΡΟΠΑ, ΚΟΝΦΕΡΕΝΣ ΚΑΙ ΠΑΡΤΥ ΣΤΟ ΙΝΤΟΥΝΑ ΠΑΡΚ Έναρξη 27/05/2023 16:30

Ντόρτμουντ – Μάιντζ: Ιστορική μέρα στο Σίγκναλ Ιντούνα Παρκ έφτασε. Οι γηπεδούχοι θα παραταχθούν στο γήπεδο μόνο και μόνο για την νίκη. Ένα τρίποντο που θα σπάσει την κυριαρχία της Μπάγερν στο Μπουντεσλίγκα ύστερα από μια δεκαετία. Δεν έχουν χρόνο για χάσιμο και να αφήσουν το παιχνίδι να κυλήσει. Over 1.5 Α’ ημιχρόνου για τους γηπεδούχους κυκλοφορεί στα 2.15 στο pamestoixima.gr

🚀Boost νίκης στο Pamestoixima.gr: Για όσους θέλουν πιο πολλά!💶

Φιορεντίνα – Ρόμα: 37η αγωνιστική στο Σκουτέντο με τους Βιολά να παίξουν για τελευταία φορά φέτος στο Αρτέμιο Φράνκι. Το γήπεδο θα είναι εμψυχωτικό καθώς σε 10 μέρες θα παίξουν με την Γουέστ Χαμ στο Φορτούνα Αρένα για το κύπελλο της Κόνφερενς Λιγκ. Η Ρόμα την ερχόμενη Τετάρτη θα παίξει με την Σεβίλλη στο Πούσκας Αρένα και λογικά το μυαλό θα είναι εκεί. Περιμένω από τους Τζιαλορόσι να παρουσιαστούν όπως έκαναν με την Σαλερνιτάνα, με κακή ανασταλτική λειτουργία δηλαδή, δεχόμενοι το πρώτο γκολ στο ημίχρονο. Φιορεντίνα να σκοράρει πρώτο γκολ στο Α’ ημίχρονο προσφέρεται στα 2.47 στο pamestoixima.gr

27/05/2023 4:30 μμ
27/05/2023 4:30 μμ Ντόρτμουντ Μάιντζ Over 1.5 Α' ημιχρόνου γηπεδούχοι 2.15
27/05/2023 7:00 μμ
27/05/2023 7:00 μμ Φιορεντίνα Ρόμα Φιορεντίνα να σκοράρει πρώτο γκολ στο Α' ημίχρονο 2.47