ΤΑ ΒΛΕΜΜΑΤΑ ΣΤΟ ΦΟΡΣΤΕΡΕΙ

ΤΑ ΒΛΕΜΜΑΤΑ ΣΤΟ ΦΟΡΣΤΕΡΕΙ Έναρξη 03/09/2023 18:30
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια | *Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.

Ουνιόν Βερολίνου – Λειψία: Μπορεί η Μάιντς να αστόχησε 2 φορές από το σημείο του πέναλτι, αλλά ο πίνακας έγραψε νίκη 4-1. Έμειναν με 10 παίκτες απέναντι στην Ντάρμσταντ στην εκτός έδρας αναμέτρηση, αλλά το σκορ ήταν επίσης 4-1 νίκη για την Ουνιόν στις πρώτες δύο αγωνιστικές. Η Λειψία στην ήττα με 3-2 από την Λεβερκούζεν, ξέσπασε στην Στουτγάρδη με 5-1. Σε μια αναμέτρηση που οι δύο ομάδες δεν έχουν κάποιο θέμα στην ανάπτυξη του σκορ, το πρώτο ημίχρονο συγκεντρώνει το ενδιαφέρον με το Over 1.5 Α’ ημιχρόνου να κυκλοφορεί στα 2.85 στη Winmasters.

🏀Παίζεις στο Mundobasket με διπλό δώρο* χωρίς κατάθεση.

Άρσεναλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Προηγήθηκαν τα Κανόνια απέναντι στην Φούλαμ με δύο γκολ, αλλά το τελικό σκορ του 2-2 ήταν η ουσία. Απέναντι στη Νότιγχαμ οι Κόκκινοι Διαβόλοι ήταν στο 0-2, αλλά με ολική ανατροπή του 3-2 πήραν μια νίκη ψυχολογίας. Πολλά λάθη στην μεσαία γραμμή και στην άμυνα που θέλουν διόρθωση και σοβαρές λύσεις. Οι γηπεδούχοι λογικά θα βρουν γκολ στο πρώτο ημίχρονο και αξίζει το ρίσκο να ζητήσουμε ένα γκολ ακόμα στο ίδιο χρονικό διάστημα. Over 1.5 Α’ ημιχρόνου προσφέρεται στα 2.32 στη Winmasters.

03/09/2023 6:30 μμ
03/09/2023 6:30 μμ Ουνιόν Βερολίνου Λειψία Over 1.5 Α' ημιχρόνου 2.85
03/09/2023 6:30 μμ Άρσεναλ Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Over 1.5 Α' ημιχρόνου 2.32