Kevin Bryan

ΤΑ ΓΚΟΛ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΚΙΤΡΙΝΟ ΤΕΙΧΟΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΣΤΑΜΦΟΡΝΤ ΜΠΡΙΤΖ

ΤΑ ΓΚΟΛ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΚΙΤΡΙΝΟ ΤΕΙΧΟΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΣΤΑΜΦΟΡΝΤ ΜΠΡΙΤΖ Έναρξη 03/03/2023 21:30
Παίξε νόμιμα
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια |

Ντόρτμουντ – Λειψία: Η αυλαία της 23ης αγωνιστικής στην Μπουντεσλίγκα ανοίγει με τον μεγάλο αγώνα που θα διεξαχθεί στο Ιντούνα Παρκ. Σε φόρμα των 7/7 νικών βρίσκονται οι γηπεδούχοι που καλούνται να ξεπεράσουν το εμπόδιο της Λειψίας πριν το ταξίδι για Λονδίνο, που θα αντιμετωπίσουν την Τσέλσι για το επαναληπτικό του 1-0. Η νίκη με 2-1 επί της Άιντραχτ διατηρεί τους φιλοξενούμενους στην πρώτη τετράδα, που δεν θα έχουν σε διαθεσιμότητα τον Φόρσμπεργκ λόγω τραυματισμού, αλλά η επιστροφή στις καλές μέρες του Νκουνκού τουλάχιστον δίνει λύσεις στο επιθετικό κομμάτι. Το κοινό σημείο είναι το Under 1.5 Α’ ημιχρόνου στους πρόσφατους αγώνες, αλλά πιστεύω ότι θα υπάρξουν κοντράστ συναισθημάτων στο Β’ ημίχρονο που έχουν στην προϊστορία μεταξύ τους, όμως κυρίως και το μοτίβο παιχνιδιού που παρουσιάζει η Ντόρτμουντ. G/G Β’ Ημιχρόνου προσφέρεται στα 2.55 στο pamestoixima.gr

Νάπολι – Λάτσιο: Η 25η αγωνιστική ξεκινάει στο “Ντιέγκο Αρμάντο Μαραντόνα” με τον Σαρί να προσπαθεί να κόψει την φόρα του Σπαλέτι. Με Οσίμχεν και Κραβατσέλια σε δαιμόνια κατάσταση θα είναι αρκετά δύσκολο. Ειδικά όταν πρόκειται για τις δύο σφιχτότερες άμυνες του πρωταθλήματος. Σε 13 αγώνες η Νάπολι δεν δέχτηκε γκολ φέτος, ενώ η Λάτσιο σε 12. Αμφότερες είχαν “μεσαία σκάλα” ως αποτέλεσμα των αγώνων σε 12 αγώνες επίσης. Τι εννοώ με την μεσαία σκάλα; Το 2-3 γκολ που κυκλοφορεί στα 1.98 στο pamestoixima.gr