ΣΤΗΡΙΓΜΑ ΣΤΑ Β’ ΗΜΙΧΡΟΝΑ

ΣΤΗΡΙΓΜΑ ΣΤΑ Β’ ΗΜΙΧΡΟΝΑ Έναρξη 10/05/2022 20:30
Καϊσερίσπορ – Τραμπζονσπόρ: Δεύτερο παιχνίδι του ημιτελικού με το πρώτο να λήγει 1:0 υπέρ της φετινής πρωταθλήτριας. Το πιθανότερο σενάριο ειναι να πιέσουν οι γηπεδούχοι για το γκολ πριν την ανάπαυλα, κάτι που κάνουν πολύ συχνά. Έχουν βρει αρκετά τέτοια γκολ, όμως η “τετραπλέτα” Βίσκα – Μπακασέτας – Νβακάμε – Κορνέλιους έχουν δείξει ότι μπορούν να σπάσουν μια τέτοια πίεση που θα παρουσιάσουν οι γηπεδούχοι. Καθόλου απίθανο να βρουν γκολ και στα δύο ημίχρονα.

Γιουνγκ Μπόις – Σεν Γκάλεν: Ας ξεκινήσω με τα απλά: ζευγάρι που δεν εμφανίζει ιδιαίτερα το “διπλό”. Το G/G σε τέτοια απόδοση δεν αποτελεί ευκαιρία για ποντάρισμα. Άξιο αναφοράς είναι ότι και στα μεταξύ τους, αλλά και σε πρόσφατους αγώνες το Over εμφανίζεται στο δεύτερο ημίχρονο.

💰Super προσφορά* γνωριμίας!

10/05/2022 8:30 μμ
10/05/2022 8:30 μμ Καϊσερίσπορ Τραμπζονσπόρ Φιλοξενούμενοι να σκοράρουν Α' & Β' ημίχρονο 3.10
10/05/2022 9:30 μμ
10/05/2022 9:30 μμ Γιουνγκ Μπόις Σεν Γκάλεν Over 2.5 Β' ημίχρονο 3.05