Vasia Tips Ημέρας

Στη ρεβάνς του Πειραιά και στις Σέρρες με 3.72

ΑΠΟΔΟΣΗ: 3.72 Στη ρεβάνς του Πειραιά και στις Σέρρες με 3.72 Έναρξη 17/1/2024 17:00

21:00 Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός: Επαναληπτικός του προ εβδομάδας 1-1 στη Λεωφόρο. Ορθάνοιχτοι οι λογαριασμοί των «αιωνίων» και περιμένω ματσάρα που θα κριθεί στο όριο. Ο Ολυμπιακός πέρασε με διπλό από την Κηφισιά την Κυριακή, ενώ ο Παναθηναϊκός έμεινε στην ισοπαλία στο ντέρμπι με την ΑΕΚ στη Νέα Φιλαδέλφεια, δεχόμενος την ισοφάριση στα τελευταία λεπτά. Πιθανώς να δούμε παράταση ή και πέναλτι, όμως κράτησα το Goal/goal στα επίπεδα του 1.92. Και οι δύο δημιουργούν αρκετά, και οι δύο έχουν πρόβλημα στην άμυνα.

💰Τριπλό Δώρο* Χωρίς Κατάθεση Δωρεάν!

17:00 Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ: Πρώτο ματς για τα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας Betsson. Φυσικά, μεγάλο φαβορί για την πρόκριση είναι ο ΠΑΟΚ, όμως ο Λουτσέσκου πιθανότατα θα προχωρήσει σε ροτέισον, με την ασφάλεια και της ρεβάνς της Τούμπας στο μυαλό του, και ο Πανσερραϊκός μπορεί να βρει ένα τουλάχιστον τέρμα. Στο 1.92 το Goal/goal μπορεί να αποτελέσει επιλογή.

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια

17/01/2024 5:00 μμ
17/01/2024 5:00 μμ Πανσερραϊκός ΠΑΟΚ Goal/goal 1.92
17/01/2024 9:00 μμ
17/01/2024 9:00 μμ Ολυμπιακός Παναθηναϊκός Goal/goal 1.94