ΣΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΗΜΙΧΡΟΝΑ ΤΗΣ ΒΟΝΟΒΙΑ ΚΑΙ ΒΕΛΟΝΤΡΟΜ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΓΚΟΛ

ΣΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΗΜΙΧΡΟΝΑ ΤΗΣ ΒΟΝΟΒΙΑ ΚΑΙ ΒΕΛΟΝΤΡΟΜ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΓΚΟΛ Έναρξη 08/02/2023 21:45

Μπόχουμ – Μπορούσια Ντόρτμουντ: Στην προημιτελική φάση του Κυπέλλου θα φιλοξενηθεί στο Βονόβια η Ντόρτμουντ που προέρχεται από 4/4 νίκες την καινούρια χρονιά. Η ανεβασμένη ψυχολογία της ομάδας, τονώθηκε ακόμα παραπάνω με την επιστροφή του Χάλερ με γκολ. Με διάθεση είναι και η Μπόχουμ που νίκησε με 5-2 την Χόφενχαϊμ και για την ώρα είναι πάνω από την ζώνη υποβιβασμού. Ανάμεσα σε σενάρια όπως αν υπολογίζει η Μπόχουμ το πρωτάθλημα και αφήνει το κύπελλο σε δεύτερη μοίρα, με την ποιότητα της Μπορούσια που αν θα σφίξει ο αγώνας με γκολ της Μπόχουμ μπορεί να ανεβάσει στροφές στο δεύτερο ημίχρονο, ποντάρω στο δεύτερο σενάριο. G/G Β’ ημιχρόνου προσφέρεται στα 2.65 στο pamestoixima.gr

Μαρσέιγ – Παρί Σεν Ζερμέν: Ανεβασμένη η πίεση θα είναι στο Βελοντρόμ αφού η Μαρσέιγ του Ιγκόρ Τούντορ προέρχεται από ήττα επί της Νις εντός έδρας πριν 3 μέρες. Οι Παριζιάνοι έχουν αναπτύξει ένα σερί με 3 ισοπαλιες στα ημίχρονα (0-0 Ρεμς, 0-0 Μονπελιέ και 1-1 Τουλούζ) αλλά ανοίγει το σκορ στο δεύτερο μέρος. Η άμυνα της Μαρσέιγ στα δύο πρόσφατα εντός έδρας δέχτηκε γκολ. Επιστροφή του Βεράττι στην αποστολή αλλά η απουσία του Κίλιαν Μπαπέ θα είναι τα καθοριστικά. G/G Β’ ημιχρόνου στα 2.65 στο pamestoixima.gr