ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΓΑΝΤΩΝ ΣΤΟ ΜΠΕΡΝΑΜΠΕΟΥ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΓΑΝΤΩΝ ΣΤΟ ΜΠΕΡΝΑΜΠΕΟΥ Έναρξη 09/05/2023 20:00

Χάμαρμπι – Μιάλμπι: Πρώτη επιλογή της ημέρας είναι από την Ολσβέσκαν της Σουηδίας. Βατή ήταν η έναρξη για τις ομάδες που ανασταλτικά δεν εμπνέουν ότι μπορούν να κρατήσουν απόρθητη την εστία απέναντι στις επιθετικές ενέργειες. Αν και επίσης δεν πείθουν με ηρεμία ότι μπορούν να πάρουν τους τρεις βαθμούς της νίκης. Το συμβατικό σκορ στο σύνολο των 2-3 γκολ προσφέρεται στα 1.90 στο pamestoixima.gr

Ρεάλ Μαδρίτης – Μάντσεστερ Σίτι: Μια αναμέτρηση που περιμένουμε να δούμε με ανυπομονησία. Η Σίτι είναι το μεγάλο φαβορί φέτος, αλλά η Ρεάλ με την εμπειρία της στον θεσμό πάντα θα είναι η ομάδα που μπορεί να σου προκαλέσει ζημιά σε οποιαδήποτε στάδιο. Οι επιθετικές αρετές είναι γνωστές, με το δεύτερο ημίχρονο να σηκώνει το περισσότερο βάρος του αγώνα. G/G Β’ ημιχρόνου να κυκλοφορεί στα 3.00 στο pamestoixima.gr