Vasia Tips Ημέρας

Σε Κύπρο και Ισπανία με 2.84

ΑΠΟΔΟΣΗ: 2.84 Σε Κύπρο και Ισπανία με 2.84 Έναρξη 25/3/2024 19:00

19:00 Κύπρος – Σερβία: Σε περίοδο προετοιμασίας ενόψει Euro βρίσκεται η Σερβία. Μπορεί το παιχνίδι να είναι φιλικό, όμως έχει σωστά τον πρώτο λόγο στα σετ. Η Κύπρος έχει δείξει πως δεν μπορεί να κοιτάξει στα μάτια αντιπάλους του μεγέθους των Σέρβων. Ντρίμπλα στο χαμηλό διπλό με το Over 2,5 στο 1.62.

💰Τώρα παίζεις με Τριπλή Προσφορά* γνωριμίας κάθε μέρα για ένα μήνα εντελώς δωρεάν!

21:30 Αλμπαθέτε – Φερόλ: Πολύ σημαντικό παιχνίδι για την Αλμπαθέτε, στην προσπάθεια παραμονής της στην κατηγορία. Η γηπεδούχος βρίσκεται σε δύσκολη θέση, την ώρα που η Φερόλ παλεύει να μπει στα play off. Δεν είναι εύκολο το ματς για την Αλμπαθέτε, όμως έχει μεγαλύτερο κίνητρο. Πάμε με το συνδυασμό της διπλής ευκαιρίας της με το Over 1,5 στο 1.75.

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια

25/03/2024 7:00 μμ
25/03/2024 7:00 μμ Κύπρος Σερβία Over 2,5 1.62
25/03/2024 9:30 μμ
25/03/2024 9:30 μμ Αλμπαθέτε Φερόλ 1X & Over 1,5 1.75