ΣΕ ΚΡΙΣΗ Η ΜΠΑΓΕΡΝ, ΛΙΓΑ ΤΑ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

ΣΕ ΚΡΙΣΗ Η ΜΠΑΓΕΡΝ, ΛΙΓΑ ΤΑ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Έναρξη 01/02/2023 21:45

Μάιντς – Μπάγερν: Με 3/3 ισοπαλίες των 1-1 σκορ άνοιξαν την χρονιά οι Βαυαροί που κρούουν τον κώδωνα ότι κάτι δεν πάει καλά στην ομάδα. Το κύπελλο είναι ένας θεσμός που δεν έχουν και την καλύτερη τύχη τα τελευταία δύο χρόνια. Φέτος είναι κάπως διαφορετικά γιατί ο συγκεκριμένος αγώνας, σε περίπτωση που θα τελειώσει με αρνητικό αποτέλεσμα, θα γίνει ένα καζάνι που βράζει η ομάδα. Με την χαρά του 5-2 επί της Μπόχουμ η Μάιντς έχει δύο σερί νίκες απέναντι στην Μπάγερν. Επίσης έχει βρει γκολ στις 5 τελευταίες αναμετρήσεις μεταξύ τους στο πρώτο ημίχρονο. Over 1.5 Α’ ημιχρόνου κυκλοφορεί στα 2.10 στο pamestoixima.gr

Μπέτις – Μπαρτσελόνα: Σερί οι 1-0 νίκες της Μπλαουγκράνα σε τρεις τελευταίες αναμετρήσεις. Η Μπέτις μπορεί να σπάσει αυτό το σερί στο Μπενίτο Βιγιαμαρίν, συμβάλλοντας στην διαμόρφωση του σκορ. Το σύνολο των 2-3 γκολ προσφέρεται στα 2.00 στο pamestoixima.gr