ΣΑΜΠΑ ΣΤΟ ΜΑΡΑΚΑΝΑ

ΣΑΜΠΑ ΣΤΟ ΜΑΡΑΚΑΝΑ Έναρξη 05/06/2022 22:00

Φλαμένγκο – Φορταλέζα: Ο σύλλογος από το Ρίο ντε Τζανέιρο μπαίνει σε αυτό το ματς έχοντας κερδίσει τέσσερις συνεχόμενους αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις, ενώ η Fortaleza παραμένει η μοναδική ομάδα χωρίς νίκη στην κορυφαία κατηγορία της Βραζιλίας, χάνοντας 1-0 από την Ceara την Τετάρτη. Φλαμένγκο να σκοράρει και στα δύο ημίχρονα στο 2.55 στη Novibet.

Παλμέιρας – Ατλέτικο Μινέιρο: Οι δύο κορυφαίοι θα ξεκινήσουν τη μάχη τους απόψε το βράδυ, με την Παλμέιρας να φιλοξενεί στην έδρα της την Ατλέτικο Μινέιρο. Αυτή τη στιγμή η Παλμέιρας απολαμβάνει αήττητη σερί 14 αγώνων σε όλες τις διοργανώσεις, ενώ η νυν πρωταθλήτρια Βραζιλίας θέλει να κερδίσει μια τρίτη συνεχόμενη νίκη στο πρωτάθλημα. Ο άσσος στο 2.25 στη Betsson.

💰Super προσφορά* γνωριμίας!

05/06/2022 10:00 μμ
05/06/2022 10:00 μμ Φλαμένγκο Φορταλέζα Γηπεδούχος να σκοράρει και στα δύο ημίχρονα 2.55
05/06/2022 10:00 μμ Παλμέιρας Ατλέτικο Μινέιρο 1 2.25