Vasia Tips Ημέρας

Δυάδα του 3.90 στα προκριματικά του Euro

ΑΠΟΔΟΣΗ: 3.90 Δυάδα του 3.90 στα προκριματικά του Euro Έναρξη 16/10/2023 21:45

21:45 Λουξεμβούργο – Σλοβακία: Δεν μπορεί να αισθάνεται ιδιαίτερα ευχαριστημένο το Λουξεμβούργο, καθώς άφησε δύο πολύτιμους βαθμούς στην Ισλανδία (1-1). Κρατά πάντως την καλή εμφάνιση του δευτέρου ημιχρόνου. Η Σλοβακία στάθηκε αρκετά καλά στο εκτός έδρας ματς με την Πορτογαλία, όμως δεν απέφυγε την ήττα με 3-2. Ωστόσο, ορίζει η ίδια τη μοίρα της. Πολύ κομβικό ματς ανάμεσα σε δύο ομάδες που διεκδικούν τη δεύτερη θέση, όμως θα δώσω τον πρώτο λόγο στους πιο ποιοτικούς Σλοβάκους. Στο 1.90 η διπλή ευκαιρία τους με το Over 1,5.

🍒Υποδοχή με σπουδαία δώρα*!

21:45 Γιβραλτάρ – Ιρλανδία: Ακόμα μια ήττα για το Γιβραλτάρ, αυτή τη φορά σε φιλικό με 4-0 από την Ουαλία. Φυσικά, ουραγός του ομίλου δίχως βαθμό και δίχως να έχει βρει ακόμα γκολ (0-17)! Απογοητευμένη η Ιρλανδία μετά την ήττα από την Ελλάδα, έχει μείνει με τους τρεις βαθμούς του μεταξύ τους παιχνιδιού στον πρώτο γύρο. Ευκαιρία για ένα ξέσπασπα απόψε και το Over 1,5 ημιχρόνου στο 2.05 είναι καλή περίπτωση.

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια

16/10/2023 9:45 μμ
16/10/2023 9:45 μμ Λουξεμβούργο Σλοβακία Χ2 & Over 1,5 1.90
16/10/2023 9:45 μμ Γιβραλτάρ Ιρλανδία Over 1,5 Ημίχρονο 2.05