ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΗΘΙΚΟ ΣΤΗΝ ΤΣΕΛΣΙ

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΗΘΙΚΟ ΣΤΗΝ ΤΣΕΛΣΙ Έναρξη 02/05/2023 22:00

Άρσεναλ – Τσέλσι: Είναι μια ιστορική χρονιά και για τις δύο ομάδες που θέλουν να ξεχάσουν άμεσα. Επειδή έχω πει πολλές φορές σε πρόσφατες αναμετρήσεις για τις χαμένες ευκαιρίες και των δύο, αλλά και για την κακή τους διαχείριση πάω κατευθείαν στο σημείο για να κλείσω. Σύνολο των γκολ 2-3 κυκλοφορεί στα 1.90 στο pamestoixima.gr

Τουλούζ – Λανς: Με 5-1 πέρασε από την έδρα της Ναντ η Τουλούζ που πολλοί δεν περιμέναμε να έχει αυτήν την κατάληξη ο αγώνας. Η Λανς φέτος έδειξε ότι μπορεί να στοχεύσει ψηλά στον πίνακα αλλά και να διατηρηθεί. Τα πρώτα ημίχρονα των αγώνων τους προσφέρει γκολ, με το Over 1.5 Α’ ημιχρόνου να προσφέρεται στα 2.50 στο pamestoixima.gr