ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΑΝΑΚΑΜΨΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΤΩΝ ΣΥΜΠΟΛΙΤΩΝ

ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΑΝΑΚΑΜΨΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΤΩΝ ΣΥΜΠΟΛΙΤΩΝ Έναρξη 19/01/2023 22:00

Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ: Δεύτερος αγώνας από τις εξ αναβολής αναμετρήσεις της 7ης αγωνιστικής. Οι ηττημένοι του ντέρμπι της πόλης αν και προηγήθηκαν δεν κατάφεραν να κρατήσουν το προβάδισμά τους, αφήνοντας 3 πολύτιμους βαθμούς μέσα στο Όλντ Τράφορντ. Η Τότεναμ έχασε από την Άρσεναλ εντός έδρας με 2-0 σκορ από ημίχρονο. Μια καλή Τότεναμ “αν βρεθεί στην ημέρα της” μπορεί να βάλει σε προβληματισμό την Σίτι, όπως είχε γίνει στον περσινό αγώνα πρωταθλήματος μια τέτοια εποχή. Αν η Τότεναμ θέλει να πιέσει την πρώτη τετράδα πρέπει να ψάξει το γκολ στο δεύτερο ημίχρονο. Ρισκάρω στο G/G Β’ ημιχρόνου με απόδοση 2.95 στο pamestoixima.gr