ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΗ ΣΕΝΕΓΑΛΗ

ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΗ ΣΕΝΕΓΑΛΗ Έναρξη 22/03/2023 17:00
Παίξε νόμιμα
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια |

Μπενίν – Ρουάντα: Ουσιαστικά οι δύο χώρες θα δώσουν μια μάχη μεταξύ τους για να τελειώσουν στην δεύτερη θέση του ομίλου καθώς την Σενεγάλη δεν μπορούν να την “χτυπήσουν” στον όμιλο εύκολα. Στους πρώτους δύο αγώνες του ομίλου για το Κύπελλο Εθνών Αφρικής οι γηπεδούχοι δεν κατάφεραν να πάρουν βαθμό, ενώ οι φιλοξενούμενοι στην πρεμιέρα του ομίλου τουλάχιστον πήραν βαθμό με την Μοζαμβίκη που ήταν 1-1 το τελικό σκορ του αγώνα. Η διαφορά των 46 θέσεων στην παγκόσμια κατάταξη δίνει προβάδισμα στους γηπεδούχους, αλλά πιστεύω ότι δεν θα έχουμε μόνο ένα γκολ στον αγώνα. Το σύνολο των 2-3 γκολ προσφέρεται στα 1.85 στο pamestoixima.gr

Μάνσφιλντ – Γκρίμσμπι: Εξ αναβολής για την 22η αγωνιστική της Λιγκ 2 Αγγλίας στο One Call Stadium. Οι γηπεδούχοι πιέζουν για μια θέση στα πλέι – οφ ανόδου, ενώ η Γκρίμσμπι όπως φαίνεται θα τελειώσει την χρονιά στις μεσαίες θέσεις του πίνακα. Οι φιλοξενούμενοι από την πλευρά τους όμως είναι μια ομάδα που δεν χάνει με ευκολία τους αγώνες, ενώ οι γηπεδούχοι έχουν μια δυσκολία στο αμυντικό κομμάτι. Λογικά θα έχουμε ένα κλειστό ημίχρονο με την ισοπαλία του πρώτου ημιχρόνου να προσφέρεται στα 2.15 στο pamestoixima.gr