ΠΟΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΝΑΠΟΛΙ

ΠΟΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΝΑΠΟΛΙ Έναρξη 12/10/2022 19:45

Νάπολι – Άγιαξ: Χωρίς κάποιο ιδιαίτερο αντίπαλο η Νάπολι όσο εντός Ιταλίας, αλλά δεν αντιμετώπισε κάποια αντίσταση στον Α’ όμιλο. Στο Ντιέγκο Αρμάντο Μαραντόνα η απουσία του Τάντιτς θα είναι πολύ αισθητή, με τους Ναπολιτάνους πολύ πιθανόν να καθαρίζουν το παιχνίδι από πρώτο ημίχρονο, όπως έκαναν και στους 3 αγώνες των ομίλων του Τσάμπιονς Λιγκ. Over 1.5 Α’ ημιχρόνου στο 2.14 στη Betsson.

Ρέιντζερς – Λίβερπουλ: Ντροπιαστική είναι η παρουσία της Ρέιντζερς στους ομίλους φέτος με 0:9 γκολ και 3/3 ήττες. Στο Άιμπροξ θα ακολουθήσω τη στατιστική της Λίβερπουλ όπως ανέφερα και με τον αγώνα επί της Άρσεναλ, ζητώντας το +1 γκολ από πλευράς φιλοξενούμενων με την νίκη του δεύτερου σαρανταπενταλέπτου. Over 1.5 φιλοξενούμενων Β’ ημιχρόνου στο 2.34 στη Betsson.

💰Super προσφορά* γνωριμίας!

12/10/2022 7:45 μμ
12/10/2022 7:45 μμ Νάπολι Άγιαξ Over 1,5 Α' ημιχρόνου 2.14
12/10/2022 10:00 μμ
12/10/2022 10:00 μμ Ρέιντζερς Λίβερπουλ Over 1.5 φιλοξενούμενων Β' ημιχρόνου 2.34