ΠΙΘΑΝΕΣ ΑΝΕΤΕΣ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΕΙΣ

ΠΙΘΑΝΕΣ ΑΝΕΤΕΣ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΕΙΣ Έναρξη 03/01/2023 21:30

Ιωνικός – Ολυμπιακός: Ολοκληρώνεται η πρώτη μέρα των αγώνων της 16ης αγωνιστικής και στο γήπεδο της Νεάπολης. Οι γηπεδούχοι που ακόμα δεν έχουν καταφέρει να πάρουν τους τρεις βαθμούς εντός έδρας, οφείλουν να κλείσουν τους χώρους όσο γίνεται, απέναντι σε μια ομάδα που είναι εμφανής η διαφορά που έχουν μεταξύ τους. Από τις επτά αναμετρήσεις του Ολυμπιακού φέτος στο πρωτάθλημα μακριά από το “Καραϊσκάκη”, οι δύο ολοκληρώθηκαν με Under 1.5, μόνο ο αγώνας στους Ζωσιμάδες Over 3.5 και οι υπόλοιποι τέσσερις αγώνες στο εύρος των 2-3 γκολ. Σήμερα πιστεύω ότι θα έχουμε για άλλη μια φορά το ίδιο σκορ, καθώς οι φιλοξενούμενοι μπορούν να πάρουν την νίκη ακόμα και με “σβηστές μηχανές”. Το σύνολο των 2-3 προσφέρεται στα 1.98 στο pamestoixima.gr

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπόρνμουθ: Η ήττα από την Μπράιτον στην έναρξη του πρωταθλήματος είναι η μοναδική ήττα των γηπεδούχων στο Πρέμιερ λιγκ μέσα στο Ολντ Τράφορντ, που στους υπόλοιπους έξι αγώνες έχουν πέντε νίκες και μια ισοπαλία. Σε τέσσερις τελευταίες αναμετρήσεις της Μπόρνμουθ στο πρωτάθλημα σημειώθηκαν Over 1.5 γκολ στο πρώτο ημίχρονο, όπως επίσης και οι δύο τελευταίες επισκέψεις στο γήπεδο των “Κόκκινων Διαβόλων”. Over 1.5 Α’ ημίχρονο έχει 2.20 απόδοση στο pamestoixima.gr