ΠΙΕΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ Η ΜΙΛΑΝ

ΠΙΕΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ Η ΜΙΛΑΝ Έναρξη 12/04/2023 22:00

Μίλαν – Νάπολι: Η Νάπολι ναι μεν πάει ολοταχώς για το πρωτάθλημα, αλλά στον τελευταίο τους αγώνα που έγινε στο “Αρμάντο Μαραντόνα” η Μίλαν πήρε την νίκη με 4-0 και έδειξε ποιός είναι ο κυρίαρχος της Ιταλίας. Στην ονειρική σεζόν της Νάπολι εκτός από το Σκουντέτο, έχουν βάλει στόχο και το Τσάμπιονς Λιγκ. Πριν την έναρξη θα φανεί εάν ο Οσίμεν θα είναι στην διάθεση των φιλοξενουμένων. Λόγω εμπειρίας αλλά και με το ερωτηματικό του Νιγηριανού επιθετικού, πιστεύω ότι η Μίλαν έχει την ικανότητα να κερδίσει το πρώτο ημίχρονο. 1 Α’ ημιχρόνου προσφέρεται στα 3.30 στο pamestoixima.gr

Ρεάλ Μαδρίτης – Τσέλσι: Η ανάπτυξη του σκορ από την πλευρά των Μπλε συνεχίζεται ακόμα και με τις καθοδηγίες του Λάμπαρντ. Η Βασίλισσα έχει δύο στόχους φέτος. Το ένα είναι να μην αφήσει την Ατλέτικο να τους περάσει στο πρωτάθλημα και το δεύτερο είναι να πάρουν για 15η φορά το τρόπαιο της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης. Over 1.5 Β’ ημιχρόνου κυκλοφορεί στα 2.10 στο pamestoixima.gr καθώς περιμένω την Τσέλσι να κλείνεται σφιχτά πίσω στο πρώτο μισό του αγώνα.