PΙCKS ΑΠΟ ΟΑΚΑ-ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ & ΑΜΕΞ ΣΤΑΝΤΙΟΥΜ

PΙCKS ΑΠΟ ΟΑΚΑ-ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ & ΑΜΕΞ ΣΤΑΝΤΙΟΥΜ Έναρξη 21/09/2023 19:45
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια | *Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.

Παναθηναϊκός – Βιγιαρεάλ: Επιστροφή του Τριφυλλιού στην Ευρωπαϊκή αρένα ύστερα από 7 χρόνια, με καλές παρουσίες απέναντι σε Μαρσέιγ και Μπράγκα. Ο Γιοβάνοβιτς έδειξε ότι μπορεί να χειριστεί χωρίς κάποιο πρόβλημα το ρόστερ, καθώς ήδη σε 9 αγώνες φέτος χρησιμοποίησε 23 παίκτες. Με τον Πατσέτα στον πάγκο η Βιγιαρεάλ πέρασε το εμπόδιο της Αλμερίας με γκολ που πέτυχαν στις καθυστερήσεις του αγώνα. Το χέρι πάει προς την πλευρά των Πρασίνων, αλλά προτιμώ να βρουν ένα γκολ απέναντι στα “Κίτρινα Υποβρύχια” στο δεύτερο ημίχρονο με την απόδοση 1,91 στην Winmasters να είναι μια λύση

🍒80 αποκλειστικά δώρα* χωρίς κατάθεση. Κωδικός* BIG-BASS-80!

Ολυμπιακός – Φράιμπουργκ: 6 νίκες σε 8 αγώνες φέτος οι Πειραιώτες με 5/5 νίκες στο Καραϊσκάκης. 3/5 για τους Γερμανούς φέτος με τις 2 πρόσφατες ήττες να έχουν δεχτεί πάνω από 4 γκολ από Ντόρτμουντ και Στουτγάρδη αντίστοιχα. Πιστεύω όμως θα έχουμε ένα ανάλογο σύνολο των γκολ, με το σύνολο των 2-3 γκολ να είναι στα 1,95 στην Winmasters.

Μπράιτον – ΑΕΚ: Ασταμάτητη η Μπράιτον στο πρωτάθλημα, πήραν την νίκη μέσα στο Ολντ Τράφορντ χωρίς άγχος και με ωραίο ποδόσφαιρο. Ερωτηματικό μεγάλο είναι το πώς θα αντιμετωπίσει ο Δικέφαλος τους Γλάρους. Θα κινηθώ στο γκολ ημιχρόνου που φέτος στις 4 από τις 7 αγώνες της ΑΕΚ είχαμε γκολ στο τρίτο τέταρτο του ημιχρόνου. Over 0,5 31′ – 45′ να κυκλοφορεί στα 2,10 στην Winmasters.

21/09/2023 7:45 μμ
21/09/2023 7:45 μμ Παναθηναϊκός Βιγιαρεάλ Παναθηναϊκός Over 0,5 Β΄ημιχρόνου 1.91
21/09/2023 10:00 μμ
21/09/2023 10:00 μμ Ολυμπιακός Φράιμπουργκ Σύνολο 2-2 γκολ 1.95
21/09/2023 10:00 μμ Μπράιτον ΑΕΚ Over 0,5 31' - 45' 2.10