Vasia Tips Ημέρας

ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΑΝΤΕΠΙΤΙΘΕΝΤΑΙ

ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΑΝΤΕΠΙΤΙΘΕΝΤΑΙ Έναρξη 26/03/2023 19:00

Λιχτενστάιν – Ισλανδία: Η Ισλανδία ταξιδεύει στο Βαντούζ για να αντιμετωπίσει το Λιχτενστάιν σε προκριματικό ματς για το Euro 2024 σήμερα το απόγευμα. Και οι δύο ομάδες έχασαν στα αρχικά παιχνίδια τους για τον Όμιλο J. Το Λιχτενστάιν πιθανότατα θα τερματίσει χωρίς ιδιαίτερη βαθμολογία, ενώ η Ισλανδία πρέπει να ανταποκριθεί άμεσα μετά από τη θλιβερή εμφάνιση στη Ζένιτσα και οι τρεις βαθμοί θα είναι η απόλυτη ελάχιστη προϋπόθεση. Ισλανδία να σκοράρει και στα δύο ημίχρονα στο 1.76 στη Novibet.

Μάλτα – Ιταλία: Και οι δύο ηττημένες στο εναρκτήριο παιχνίδι τους για τα προκριματικά του Euro 2024, η Μάλτα και η πρωταθλήτρια Ευρώπης Ιταλία, συναντώνται απόψε στο Ta’Qali. Ενώ οι γηπεδούχοι έχασαν με 2-1 από τη “Νέμεσις” των Ιταλών για τα πλέι οφ του Παγκοσμίου Κυπέλλου, τη Βόρεια Μακεδονία, οι γείτονές τους υπέστησαν εντός έδρας ήττα από το φαβορί του Ομίλου Γ, Αγγλία. Over 2.5 γκολ φιλοξενούμενης στο 1.71 στη Novibet.

26/03/2023 7:00 μμ
26/03/2023 7:00 μμ Λιχτενστάιν Ισλανδία Ισλανδία να σκοράρει και στα δύο ημίχρονα 1.76
26/03/2023 9:45 μμ
26/03/2023 9:45 μμ Μάλτα Ιταλία Over 2.5 γκολ φιλοξενούμενης 1.71