ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΣΤΟ ΑΡΤΕΜΙΟ ΦΡΑΝΚΙ

ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΣΤΟ ΑΡΤΕΜΙΟ ΦΡΑΝΚΙ Έναρξη 17/04/2023 21:45

Φιορεντίνα – Αταλάντα: H 30η αγωνιστική κλείνει στη Φλωρεντία με τους γηπεδούχους να βρίσκονται ήδη με ένα πόδι στα ημιτελικά της Κόνφερενς. Το αήττητο των εννέα αγώνων των Βιόλα σταμάτησε απέναντι στην Σπέτσια, αλλά η εκτός έδρας νίκη 4-1 επί της Λεχ Πόζναν την Πέμπτη, έδειξε ότι μπορεί να ανακάμψει πολύ γρήγορα η ομάδα. Η κακή πορεία της Αταλάντα συνεχίστηκε και επί της Μπολόνια που δεν στάθηκε στο ύψος της, με έναν κάκιστο ποδόσφαιρο. Η Φιορεντίνα λογικά θα μπει δυνατά στον αγώνα γιατί χρειάζεται την νίκη απέναντι σε μια ομάδα που έχει στόχο την έκτη θέση του πίνακα. Over 1.5 Α’ ημιχρόνου κυκλοφορεί στα 2.70 στο pamestoixima.gr

Λιντς – Λίβερπουλ: 31η αγωνιστική στην Πρέμιερ Λιγκ με την αναμέτρηση στο Έλαντ Ρόουντ να έχει διαφορετικές σημασίες για τους αντιπάλους. Οι γηπεδούχοι βρίσκονται στο +2 από την ζώνη υποβιβασμού, οι Κόκκινοι δεν πρέπει να αφήσουν τις Μπράιτον και Άστον Βίλα για την κατάληψη της έκτης θέσης. Ομάδα που νίκησε 7-0 την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και έκοψε δύο βαθμούς από την Άρσεναλ, είναι ικανότατη να μπλέξει με ομάδα που θέλει την παραμονή της στην κατηγορία. Πιστεύω ότι μετά την ανάπαυλα θα έχει τα γκολ με το Over 1.5 Β’ ημιχρόνου να βρίσκεται στα επιτρεπτά όρια του 1.75 στο pamestoixima.gr