ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΤΟ ΝΤΡΑΓΚΑΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΝΤΕΡ

ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΤΟ ΝΤΡΑΓΚΑΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΝΤΕΡ Έναρξη 10/03/2023 21:45

Σπέτσια – Ίντερ: Με εύκολο τρόπο πέρασε από την Λέτσε η Ίντερ που δεν άφησε περιθώρια στην αντίπαλο και πήρε τους τρεις βαθμούς. Η αλλαγή τεχνικής ηγεσίας από πλευρά των γηπεδούχων θα έχει πρώτο στόχο μια σφιχτή ομάδα. Μεσοβδόμαδα οι Νερατζουρι έχουν τον επαναληπτικό με την Πόρτο για το 1-0 του Τζουζέπε Μεάτσα. Δεν θα είναι εύκολη βραδιά για τους φιλοξενούμενους η εναρκτήρια αναμέτρηση της 26ης αγωνιστικής στο Αλμπέρτο Πίκο. Το σύνολο των 2-3 γκολ κυκλοφορεί στα 1.92 στο pamestoixima.gr

Λιλ – Λυών: Η 27η αγωνιστική ξεκινάει στο Πιέρ Μορόι. Κατάφεραν να πάρουν έστω έναν βαθμό απέναντι στη Λανς οι γηπεδούχοι με το γκολ που βρήκαν στο δεύτερο μέρος. Ενώ οι επιθετικές προσπάθειες των φιλοξενούμενων δεν κατάφεραν να σπάσουν την άμυνα της Λοριάν και έληξε η αναμέτρηση με 0-0. Υπάρχει σοβαρό πρόβλημα με το τελείωμα των φάσεων που είναι ένα κοινό τους σημείο το τελευταίο διάστημα. Αήττητη παραμένει η Λιλ στην έδρα της για 10 αγώνες, ενώ οι 5 τελευταίες επισκέψεις της Λυών ήταν άκαρπες. Εδώ πιστεύω ότι στο δεύτερο ημίχρονο θα υπάρξουν αλλαγές στο σκορ. Over 1.5 Β’ ημιχρόνου προσφέρεται στα 1.90 στο pamestoixima.gr

⚽🏀Αποκλειστική προσφορά* για το Conference League & τη Euroleague!

10/03/2023 9:45 μμ
10/03/2023 9:45 μμ Σπέτσια Ίντερ Σύνολο γκολ 2-3 1.92
10/03/2023 10:00 μμ
10/03/2023 10:00 μμ Λιλ Λυών Over 1.5 Β' ημιχρόνου 1.90