ΜΕ ΣΗΚΩΜΕΝΟ ΦΡΥΔΙ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΣΤΟ ΚΑΜΠ ΝΟΥ

ΜΕ ΣΗΚΩΜΕΝΟ ΦΡΥΔΙ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΣΤΟ ΚΑΜΠ ΝΟΥ Έναρξη 05/04/2023 21:45

Λειψία – Ντόρτμουντ: Ημιτελικά κυπέλλου Γερμανίας, μονός αγώνας. Στο Ρεντ Μπουλ Αρένα θα αναμετρηθούν οι αντίπαλοι που την περασμένη αγωνιστική έμειναν κάτω των περιστάσεων. Η Λειψία έχασε με 0-3 στην έδρα της από Μάιντζ σε έναν αγώνα που με απλή έκφραση “δεν συμμετείχαν καθόλου”. Όσο για τους φιλοξενούμενους το 4-2 από Μπάγερν έδειξε για άλλη μια φορά το μεγάλο ανασταλτικό πρόβλημα που έχει η ομάδα. Από επίθεση καλά είμαστε και στις δύο πλευρές, από άμυνα δεν μπορούμε να στηριχτούμε με ασφάλεια. Over 2.5 Β’ ημίχρονο προσφέρεται στα 3.20 στο pamestoixima.gr

Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης: Προβάδισμα με 1-0 υπέρ των Μπλαουγκράνα με αυτογκόλ του Μιλιτάο στον πρώτο αγώνα. Στον επαναληπτικό όμως τα δεδομένα αλλάζουν. Ο τραυματισμός του Κρίστενσεν είναι πλήγμα. Πέδρι και Ντεμπελέ δεν αναμένεται να πάρουν χρόνο. Ντε Γιονγκ επίσης παραμένει ερωτηματικό αν θα προλάβει. Στόχος των Μερένχες είναι και το Κόπα ντελ Ρέι, αλλά και η Ευρώπη. Με κλειστό πρώτο μέρος, το φρύδι του Κάρλο θα είναι ήδη σηκωμένο. Over 1.5 Β’ ημίχρονο στα 2.00 στο pamestoixima.gr