ΜΕ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΜΕΒΑ ΑΡΕΝΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΤΟ ΚΡΕΙΒΕΝ ΚΟΤΑΤΖ

ΜΕ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΜΕΒΑ ΑΡΕΝΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΤΟ ΚΡΕΙΒΕΝ ΚΟΤΑΤΖ Έναρξη 24/02/2023 21:30

Μάιντζ – Γκλάντμπαχ: 22η αγωνιστική στην Μπουντεσλίγκα και φαίνεται σιγά σιγά ποιοί είναι οι στόχοι των ομάδων για το υπόλοιπο της χρονιάς. Ισοβαθμούν στις 8-9 θέσεις και υπάρχει μια απόσταση 9 βαθμών με την 6η Άιντραχτ που βρίσκεται προς στιγμήν στη θέση για το Κόνφερενς. Οι γηπεδούχοι προέρχονται με 2 σερί νίκες με 3-1 επί της Άουγκσμπουργκ και 3-2 με Λεβερκούζεν σε εκτός έδρας. Με μεγάλη νίκη 3-1 επί της Μπάγερν Μονάχου θα προσπαθήσει να δώσει συνέχεια στην ψυχολογία που έχει αποκτήσει η Γκλάντμπαχ στο Μέβα Αρένα. Στις δύο προηγούμενες αγωνιστικές είχαμε G/G Α’ Ημιχρόνου και των γηπεδούχων αλλά και των φιλοξενούμενων. Για 3η φορά περιμένω να έχουμε πάλι γκολ και από τις δύο πλευρές με το G/G Α’ ημιχρόνου να προσφέρεται στα 3.75 στο pamestoixima.gr

Φούλαμ – Γουλβς: 25η αγωνιστική στην Πρέμιερ Λιγκ με την Φούλαμ να υποδέχεται την Γουλβς σε έναν αγώνα που η παρουσία του Αλεξάντερ Μίτροβιτς παραμένει ερωτηματικό. Η 6η θέση που βρίσκονται δεν υποδεικνύει κάτι άμεσα, καθώς οι τρεις ομάδες που την ακολουθούν είναι σε απόσταση 3 βαθμών, η Μπράιτον και η Λίβερπουλ έχουν από δύο αγώνες λιγότερους, ενώ η Μπρέντφορντ έχει έναν αγώνα λιγότερο. Ας μιλήσουμε με τους αριθμούς σήμερα στο Κρέιβεν Κότατζ: 7/7 Under 2.5 μεταξύ τους ανεξαρτήτως θεσμού, 4/4 σε πρόσφατες αναμετρήσεις η Γουλβς κράτησε ανέπαφη την εστία και σε 14 από τις 15 αγώνες η Γουλβς δεν έχασε από Φούλαμ. No Goal & Under 2.5 κυκλοφορεί στα 2.18 στο pamestoixima.gr