Vasia Tips Ημέρας

Με bet builders στο Champions League

ΑΠΟΔΟΣΗ: 2.64 Με bet builders στο Champions League Έναρξη 16/4/2024 22:00

22:00 Μπαρτσελόνα – Παρί Σεν Ζερμέν: Σπουδαία νίκη για την Μπαρτσελόνα στο Παρίσι με 2-3, που της δίνει το προβάδισμα για την πρόκριση στα ημιτελικά του Champions League. Το Σάββατο πέρασε με 0-1 από την Κάντιθ, ενώ η Παρί δεν είχε ματς πρωταθλήματος. Ανάλογο ματς με το πρώτο περιμένω και στη Βαρκελώνη, με τα γκολ σε πρώτο πλάνο. To Goal/goal σε οποιοδήποτε ημίχρονο προσφέρεται στο 1.65.

💰Τώρα παίζεις με Τριπλή Προσφορά* γνωριμίας κάθε μέρα για ένα μήνα εντελώς δωρεάν!

22:00 Ντόρτμουντ – Ατλέτικο Μαδρίτης: Προβάδισμα για την Ατλέτικο ύστερα από το παιχνίδι της Ισπανίας, το οποίο κέρδισε με 2-1. Τα αμυντικά προβλήματα της Ντόρτμουντ είναι πάρα πολλά και οι “ροχιμπλάνκος” πιθανότατα θα σκοράρουν και στη Γερμανία. Το Over 0,5 της ομάδας του Σιμεόνε, σε συνδυασμό με τα Over 2,5 κόρνερ της, παίζει στο 1.60.

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια

16/04/2024 10:00 μμ
16/04/2024 10:00 μμ Μπαρτσελόνα Παρί Σεν Ζερμέν Goal/goal σε οποιοδήποτε ημίχρονο 1.65
16/04/2024 10:00 μμ Ντόρτμουντ Ατλέτικο Μαδρίτης Ατλέτικο Μαδρίτης Over 0,5 & Ατλέτικο Μαδρίτης Over 2,5 κόρνερ 1.60