ΞΕΦΕΥΓΕΙ ΤΟ ΣΚΟΡ ΣΤΟ ΑΝΦΙΛΝΤ, ΙΣΑ ΣΤΟ ΧΟΣΕ ΘΟΡΙΓΙΑ

ΞΕΦΕΥΓΕΙ ΤΟ ΣΚΟΡ ΣΤΟ ΑΝΦΙΛΝΤ, ΙΣΑ ΣΤΟ ΧΟΣΕ ΘΟΡΙΓΙΑ Έναρξη 30/12/2022 22:00
Παίξε νόμιμα
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια |

Λίβερπουλ – Λέστερ: 18η αγωνιστική στην Πρέμιερ Λιγκ με τους σημερινούς αντιπάλους που μάλλον δεν ήθελαν να είναι στις θέσεις που βρίσκονται τώρα. Οι “Κόκκινοι” θέλουν να μην απομακρυνθούν από την πρώτη πεντάδα, οι “Λύκοι” θέλουν να απομακρυνθούν και να μην είναι κοντά στην επικίνδυνη ζώνη. Πριν λίγες μέρες στο Boxing Day είδαμε μια Λίβερπουλ που γύρισε πανέτοιμη από την διακοπή με νίκη επί της Άστον Βίλα με 3-1 εκτός έδρας και μια Λέστερ που παραδόθηκε πολύ εύκολα με 3-0 στο Κινγς Πάουερ από το 32ο λεπτό στην Νιουκάστλ. Ο Νούνιεζ χρωστάει γκολ αφού παραμένει μόλις στα 5 γκολ. Δεν θέλω να πάρω το ρίσκο με το σκόρερ αλλά μια γενική εικόνα με τραβάει προς το σύνολο τον γκολ, αλλά για απόψε ένα κλικ πιο πέρα. Σύνολο γκολ 4 – 6 κυκλοφορεί στα 2.30 στο pamestoixima.gr

Ρεάλ Βαγιαδολίδ – Ρεάλ Μαδρίτης: Η δράση της 15ης αγωνιστικής στην Πριμέρα Ντιβιζιόν, ή αλλιώς ΛαΛίγκα, συνεχίζεται με την ομάδα του Ρονάλντο “Φαινόμενο” Ναζάριο να ήρθε για να παραμείνει, όπως δείχνει ο συνολικός τρόπος λειτουργίας. Έπαιξαν αρκετούς αγώνες προετοιμασίας που θεωρητικά δεν τα πήγαν και τόσο άσχημα. Η “Βασίλισσα” αρκέστηκε μόνο με προπονήσεις και δεν έχουμε κάποια ιδιαίτερη εικόνα. Εάν θέλουμε να βγάλουμε κάποιο σημείο για σήμερα, πρέπει να κοιτάξουμε τι είχαν κάνει στο πρωτάθλημα. 14 αγώνες χωρίς ήττα οι γηπεδούχοι στο Χοσέ Θορίγια στο πρώτο ημίχρονο, ενώ απέναντι στην “Μερένχες” οι 8 από τις 10 πρόσφατες αναμετρήσεις ολοκληρώθηκαν χωρίς νικητή πάλι στο ίδιο χρονικό περιθώριο. Ελπίζω να γίνουν 9 στα 11 σήμερα με το Χ Α’ ημιχρόνου να προσφέρεται στα 2.47 στο pamestoixima.gr