ΞΑΝΑΠΗΡΕ ΜΠΡΟΣ Η ΑΡΣΕΝΑΛ, ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΟΣ Ο ΒΙΝΙΣΙΟΥΣ

ΞΑΝΑΠΗΡΕ ΜΠΡΟΣ Η ΑΡΣΕΝΑΛ, ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΟΣ Ο ΒΙΝΙΣΙΟΥΣ Έναρξη 25/02/2023 17:00

Λέστερ – Άρσεναλ: Το νικηφόρο σερί των γηπεδούχων με τέσσερα γκολ και στην Άστον Βίλα αλλά και στην Τότεναμ, σταμάτησε με ήττα 3-0 από την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ ενώ η Άρσεναλ σε αγώνα που βρέθηκε δύο φορές πίσω στο σκορ απέναντι στην Άστον Βίλα, κατάφερε να πάρει τους τρεις βαθμούς με δύο γκολ που βρήκε στις καθυστερήσεις. Σε έναν αγώνα που θα υπάρξει αναμέτρηση μεταξύ των ομάδων που έχει μόλις 12 βαθμούς (πρότελευταια στην σχετική λίστα) στα εντός έδρας και 25 βαθμούς στα εκτός έδρας (πρώτη στον σχετικό πίνακα), θα ποντάρω στην επιθετική ικανότητα των φιλοξενούμενων να βρουν γκολ και στα δύο ημίχρονα που κυκλοφορεί στα 2.40 στο pamestoixima.gr

Ρεάλ Μαδρίτης – Ατλέτικο Μαδρίτης: Ντέρμπι Μαδρίτης στην 23η αγωνιστική της Πριμέρα Λα Λίγκα. Η Ρεάλ απέχει 8 βαθμούς από την κορυφή, ενώ η Ατλέτικο παραμένει σε απόσταση των δύο βαθμών από την τρίτη Ρεάλ Σοσιεδάδ με γκολ του Γκριεζμάν. Σε μια αναμέτρηση που οι επιθετικοί θα έχουν τον πρώτο λόγο, θέλω να επικεντρωθώ πάνω σε ένα όνομα. Η Ρεάλ πέτυχε 16 γκολ σε 4 πρόσφατες αναμετρήσεις. 4 στην Αλ Αχλί (1 γκολ), 5 στην Αλ Χιλάλ (2 γκολ, 1 ασίστ), 2 στην Οσασούνα (1 ασίστ) και 5 στην Λίβερπουλ (2 γκολ 1 ασίστ). Μέσα στις παρενθέσεις είναι η συμβολή από Τζούνιορ Βινίσιους στους πρόσφατους αγώνες. Το να πετύχει άλλο ένα γκολ απέναντι στην Ατλέτικο Μαδρίτης προσφέρεται στα 2.65 στο pamestoixima.gr

💰Super προσφορά* γνωριμίας!

25/02/2023 5:00 μμ
25/02/2023 5:00 μμ Λέστερ Άρσεναλ Άρσεναλ να Σκοράρει και στα 2 Ημίχρονα 2.40
25/02/2023 7:30 μμ
25/02/2023 7:30 μμ Ρεάλ Μαδρίτης Ατλέτικο Μαδρίτης Τζούνιορ Βινίσιους Οποτεδήποτε Σκόρερ 2.65