Kevin Bryan

ΚΟΙΤΑΝΕ ΠΡΩΤΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ

ΚΟΙΤΑΝΕ ΠΡΩΤΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ Έναρξη 09/12/2022 17:00
Παίξε νόμιμα
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια |

Κροατία – Βραζιλία: Ο πρώτος αγώνας της προημιτελικής φάσης θα διεξαχθεί υπό το βλέμμα του Μάικλ Όλιβερ. Η Κροατία πέρασε το εμπόδιο της Ιαπωνίας στην διαδικασία των πέναλτι, ενώ η Βραζιλία είχε εύκολη δουλειά απέναντι στην Νότια Κορέα που καθάρισε το παιχνίδι στα πρώτα 30 λεπτά. Απόψε δεν έχουν να αντιμετωπίσουν ασιατική χώρα, αλλά και στον επόμενο γύρο θα έχουν να αντιμετωπίσουν την νικήτρια ομάδα στο άλλο παιχνίδι της βραδιάς, πιθανολογώ ότι το παιχνίδι δεν θα ανοίξει πολύ. Το σύνολο γκολ του 2-3 πιστεύω ότι αρκεί με απόδοση 1.98 στο pamestoixima.gr

🎁Προσφορά* μόνο για σένα!🎁

Ολλανδία – Αργεντινή: Αμυντικό παιχνίδι των αντεπιθέσεων εναντίον φιλοσοφίας της “καλύτερης άμυνας, είναι η επίθεση”. Στο μοναδικό επιθετικό παιχνίδι που έπαιξε η Οράνιε νίκησαν με 3-1 τις Ηνωμένες Πολιτείες. Σε έναν αγώνα που πιθανολογώ ότι το πρώτο μέρος θα είναι κλειστό, το δεύτερο μέρος θα έχει πολλά τρεξίματα. Την Ολλανδία είδαμε να παίζει άμυνα όταν έχει προηγηθεί όσο χρειάζεται. Η Αργεντινή όμως αν βρει το γκολ πόση άμυνα μπορεί να παίξει; G/G Β’ ημιχρόνου προσφέρεται στα 3.70 στο pamestoixima.gr που αξίζει το ρίσκο για έναν τέτοιο αγώνα.